ERKEK ARKADAŞLAR NİYE BÖYLE BİŞEY YAPARSINIZ ACABA?

Evet erkek arkadaşlar eski sevgilinize mesaj attınız beni facebooktan ekle diye ekledi halini hatrını sordunuz sonra bir gün sonra size neden mesaj attınız merak ettim dedi cevap vermediniz..acaba neden böyle bişey yaptınız? neden eklememi istedin merak ettim diye mi? neden yani?!

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasıl anlatsam diye nasıl açıklasam ne desem diye düşünüyordur hala...Anla işte seni tekrar geri istiyor ama cesareti yok...Şunu da unutmamak lazım acaba neden geri istiyor...

0|0
    0|0
    • sevgilisi var :) şuan :)

• Aranızda kıyaslama yapmış, üzgünüm diğeri kazanmış...Yaptığı şey "ben acaba hala onu mu istiyorum, yoksa başkası ile beraber olabilir miyim" tarzı bir şey. İnsansa tabi. Yoksa diğer seçenek çok b.ktan bir durum. Direk seni kıskandırmak için ve sen göresin diye eklemeni istemiş nispet yapmı. Hangisi olduğunu sen daha iyi bilirsin...

• Bilmiyorum galiba kıskandırmak için hatta benle konuştuğu günde hep kızlarla ilgili durumlar falan paylaşıyodu ama neden kıskandırsınki? insan sevdiğini kıskandırmak ister beni sevmiyo biliyorum.

• boş işler amaç seni merakta bırakmak...

0|0
    0|0
  • Özlemiştir seni , fotoğraflarını falan görmek istiyordur :))

0|0
    0|0
  • yoklukta sanırım kürkçü dükkanına geri dönmüş :)

0|0
    0|0
  • lan yokk caresizlik işte eskilere dönderiyo napcaksın

0|0
    0|0
  • her şeyde neden aramayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• poff hergün aynı soru :/ onu yeterince şımarttıysan ve bir süre ilgiyi alakayı kestiysen egosu devreye girmiştir, meraktan başka şey değil seni eklemesindeki amaç.. şuna inanıyorum, bence sen de hiç aklından çıkarma : bir erkek gerçekten seviyorsa mutlaka mücadele eder.. o yüzden böyle beni ekledi, mesaj attım ama cevap vermedi neden acaba türlerinden ufak şeylere takılma derim..

1|0
    0|0
Yükleniyor...