Artık ligler başlasın diyen kimler var acaba :)

evet arkadaşlar artık ligleri başlasın diyorum ben sizde benden misiniz :D futbolu özledik mi ne :)

Güncellemeler:
bu sene ligin kaitesi baya arttı arkadaşlar ben GALATASARAYlıyım keza aynı şekilde Fenerbahçe'de çok nokta transferler yaptı...Trabzon Malouda'yı aldı getirdi şimdi de lucas barrios u almayı düşünüyormuş Antalya Baros transferini yaptı Bursa Frey gibi bir kaleciyi aldı geldi bu sene çok güzel geçecek gibi gözüküyor :)

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yine 10 puan fark atacaksak bu işin zevki kalmaz rakiplerinde güçlenmesi lazım biraz özellikle ben Beşiktaşın bu sene Şampiyonluğu zorluyacağını düşünüyorum

Yabancı sınırlaması nedeniyle çok sıkıcı bir sezon bizi bekliyor

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Başlasın.

0|0
    0|0
  • ben diyorum :)aynen çok özledim:)

0|0
    0|0
  • Ben ya,Galatasaray'ı yenerken görüpte gözyaşlarını tutamayan sevinçten haykıran insanları görmek istiyorum!

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum fenerbahce maclarını özledim :D

0|0
    0|0
  • Abi başlasın tabi harbiden ''Golll '' demeyi özledik ...<3

0|0
    0|0
  • ligler başla artık hafta sonlarımız renklense.

0|0
    0|0
  • artık başlasın gerçekten

0|0
    0|0
  • Bugün fenerimin maçı var demeyi özledim.

0|0
    0|1
  • Başlasın da maç izleyek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• heyecan geri gelsin

0|0
    0|0
  • Başlamasın sevmiyorum insanların bir takım yüzünden ana bacı katarak birbirine küfür edip can almaya kadar giden olayları .

0|0
    0|0
  • Aynen başlasın artık maestro selçuğun güzel frkik gollerini izlemek istiyorumm.Kesinlikle takımda kaptan olması gerekn bir futbolcu.Şampiyonluk bu sene bize uzak gibime geliyor diğer takımlarda güçlü.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi başlasın. Türkiye ligi ile ilgilenmiyorum. Bir GS'li olarak şampiyon olmaktan bıktık, kupayı koymak için müzede yer kalmadı. Ne yapalım yani ne müze mi yaptıralım sen söyle ? :P

0|4
    2|2
  • ne yalan soyleyım,soyle yayılıp cıps kola iyi oluyordu spor programı ızlerken

0|0
    0|0
  • başlasın ya kombineyi de yeniledik sabırsızlanıyoruz arık!

0|1
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Türkiye ligi dışıdan özledim sonuçta Şampiyonun(GALATASARAY) belli olduğu bir lig pek heyecan zevk vermiyor ama şampiyonlar ligi ve ispanya ligi başlasın artık

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi almanya ligi ve ispanya ligi başlasın diyorum tabi türkiye ligide özellikle cardozo gelirse

0|1
    1|2
  • Sağlam kupon yapmayı özledim garanti maç var en azından.

Fener ilk 2 lig maçından en az birinde puan kaybedicek.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyon olsun şike yaptı desinler vallaha çok özledim :)

0|0
    0|0
  • Az kaldı ... :)

0|0
    0|0
  • hemde nasıl.. 2 tane hazırlık maçı oynadık sanki şampiyonlar ligi maçı izler gibi izledim. :)

0|0
    0|0
  • artil ligler baslasin , sermaye donsun

0|0
    0|0
  • başlamalı artık

0|0
    0|0
  • vala çok özledim başlasın artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...