Kevin Garnett ve Paul Pierce New Jersey Nets'de!

Boston Celtics denince aklıma ilk Ray Allen gelirdi yuvadan uçalı çok oldu,şimdiyse Rondo'dan sonra ki o da sakat hala sanırsam..Kısacası bu kişilerden sonra aklıma gelen oyuncular bunlardı..E Garnett'in aklımda İlkan ile olan pozisyonu da aklıma geliyor haliyle,İlkan'ın favorisi.. link

Gayet iyi oyuncular,Celtics'de yıldızları parlayan bu oyuncuların Nets'e gitmelerine nasıl bakıyorsunuz?Yoksa gitmemeli miydiler?

Bence Nets'in geleceği için iyi transferler oldu.

PS:Bir hatam varsa affola,2 yıl önce başladım NBA takip etmeye full oturup kalkıp Celtics maçı izlerdim..orda yıldızlarının parladığını söyledim umarım yanlış değildir:) teşekkür ederim..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• garnett'in yıldızı çaylak sezonunda parlamıştı zaten (yamulmuyorsam 97-98 timberwolves) ki o tarihten sonra zaten timberwolves demek garnett demekti.

pierce ise celtics ile özdeşleşmiş isimlerden biri zaten, onun da yıldızı parlayalı epey oluyor. celticsten ayrıldığına üzüldüm doğrusu.

iki isim de bir zamanlar tek başlarına takımı sırtlayıp playoffa zar zor kalan, kalsa bile ilk turda elenen tipte takımlardaydı. ta ki boston bu isimleri bir araya getirinceye kadar.

o dönem süper bir jenerasyon yakaladı aslında nba;

96 draftı; link (kobe, iverson, ray allen...)

97 draftı; link (duncan, billups, mcgrady...)

98 draftı; link (v. carter, nowitzki, pierce...)

uzun yıllar keyifle izledik bu adamları ama zaman çok acımasız işte, neyse o başka mevzu : /

nets'e gitmeleri nets'in geleceği açısından çok mu iyi oldu, hayır. yaşlı başlı adamlar sonuçta. önümüzdeki sezonu kurtarırlar ancak, playoffa kalırlarsa başarı. sağlam birkaç genç takviyesi muhakkak gerekli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Netsin yeni patronu o paraya keşke daha genç isimler alsaydı.bu oyunclarla en fazla konsferans yarı finali yaparlar...Deron <3 sayesinde

1|0
    0|0
  • Nets 1-2 yıl için takımın geleceğini baya ipotek altına aldı ama bu iki senede de Miamiyi devirmeleri zor gibi .Zaten Garnett ve Pierce in artık tek atımlık kurşunları var onunlada hedefi bulmaları lazım.Bu arada bu haber baya bir geç düşmüş buraya takas çok önceden olmuştu bildiğim kadarıyla

Celtics te Rondo 'da mı gitti pek takip edemiyorum

1|0
    0|0
  • link bence bu takas pekte iyi olmadı aldıkları oyuncular zor doldurur yerlerini heleki Paul pierce.

1|0
    0|0
  • Perkins - OKC

Garnet - NYN

Pierce -NYN

Ray Allen- Miami

Rondo

2008'de NBA Şampiyonu olan ilk beşten sadece Rondo kaldı. Boston saygı duyduğum köklü bir takım ama Bill Russel'lı günler geri gelmeyecek.

1|0
    0|0
  • Kariyerlerının sonunda ıkı dev ısım..

Takım seçimleri parasal olunca gerisi tırt..

Ikısıde bitti..

1|0
    0|0
  • bence sana helal bu kadar spor bilgisi bu sitede senin kadar ilgili erkek olsun kız olsun var mıdır görmedim

1|0
    0|0
    • kızlar cidden vardı...esila19,bilge19,hazal1905 falan...bunlar tam bir futbol yorumcusuydu,esila ve bilge sitede yok artık hazal var ama spora yazmıyor..şu an en iyi gümüş-kelebek diyebilirim e o da futbol babında..:) sitede basketbol yorumcusu ben oldum demek:))

• kaptan ben değilim,kaptanımız gaddar değil:)

• okul maçları oluyor mu yani hem kızlar uynuyor hem kızlar mı destekliyor

• Artık bende new Jersey Nets liyiyim

1|0
    0|0
  • Nba takip etmeye başladığım zamandan beri Netsliyimdir Vince Carterdan dolayı. Bence transferler çok iyi oldu coach olarak da Jason Kidd geldi büyük başarılar bekliyorum bu sene doğu play-off finali kesin gibi görünüyor :)

1|0
    0|0
  • Paul Pierce Boston'ın yerlilerinden. Garnett Minnesota'da kendini göstermişti. Ordan da Boston'a geçmişti 2007'de sanırım.

O değil de takımla özdeşleşmiş Pierce'in takasta kullanılması nedir lan.

1|0
    0|0
  • evet iyi oyuncular ancak yaşlılar :(

1|0
    0|0
  • garnett eskisi gibi değil pierce de öyle ama o biraz daha idare edebilir

1|1
    0|0
  • gördüğüm iyi oldu efkarliyim nba izleyip içicem ..

1|0
    0|0
  • Garnett neyse Minnesotalı da Pierce gibi bir Bostonlunun takasta kullanılması şaka gibi...bence yaşlı da olsalar ikisi de ii iş yaparlar Garnett yaşlı diye burun kıvıran arkadaşların hırsından haberleri yok sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nets için iyi olmuş da eskisi gibi degiller sankim ikisi de.

1|0
    0|0
Yükleniyor...