Yeni bir restaurant kafe açtım fakat bu sektörde yeniyim sizce böle bi yerde olması şart olan şeyler nedir

Aklınızdan ne gecıyosa yazın link atın çalısanların gıyımınınden masadakı olması gerekenlere kadar hatta çayından kahvesıne kadar

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• oyunlar olmalı

meyve çayları

tatlılar

dondurmalar

tost vereceksen yanında patates kızartmasıda vereceksin.

nargile olmalı

düşünce adı altında bir defter ya da köşe yapmalısın oraya yazılan düşünceleri asarsın değişikik olur

çalışanlar kot pantolon ve renkli önlükler giymeli. ve hatta ikram koyabiliyorsan süper olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• calısanları boğacak kıyafetler olmamalı bence.. mesela kot giysinler belli bir renk tsort bastır cafenın amblemi olan onu gıysınler..

0|0
    0|0
    • Bu hava da kot sıcak da bayılırlar ya

• ama şort vs giymeleri lazım raht olmaları ıcın o zamanda cok salaş durur.. he esofman altı gıydır ıstıosan spor olsunlar

• Bence diğer kafelerden farklı olmalı tarzı döşenme tarzı masaları. Skıcı bir yer olmamalı rengarenk olmalı insan şçeri girince nereye bakcağınımbi şaşırsın

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence mekanın nerede olduğu çok önemli öncelikle mutlaka işlek bir yerde olmalı ve lezzet tabiki bu ikisine dikkat ediyorsan müşteri mekanın dizaynı nasıl filan bakmaz birazda güleryüzlü personelin varsa zaten iş yaparsın.

0|0
    0|0
  • Yerin guzelse nargile de yap bizde var

0|0
    0|0
    • bahcelı mahcelı buyuk bı yer nargıle fıyatları nasıl sızde

• Bizde 25 residence te dukkanimiz oldugu icin piyasanin 10nlira uzerinde

Ama maliyeti dusuk

Tas catlasin 1 nargile nin maliyeti 5 lira bile degil

Satarsin 15-20 y3

Kaliteli tutun yani elfaker kullanirsan dahada arttırabilirsin

• adana'da yeşil kapı diye salaş bir kebapçı var git üşenme orayı bir incele değme lüks restoranlara taş çıkarır adamlar görselliğe önem vermemiş sadece lezzetle isim yapmışlar trilyonları var adamın o salaş işyerinden

0|0
    0|0
  • Ve burdan akıl alacak kadar da bilgisizsin.

0|0
    0|1
    • len kamıl burdan akıl alıcak kadar ne bılgısız olucam burda gencler var bende genclere hıtap eden bı yer actım sorucam tabı

• hocam ben bunu senin iyiliğin için söyledim..mekanını açmışsın topla tüm fatularını başvur kosgebe al 30.000 hibe yap istediğini KAMİL..

• öncelikle hayirli olsun, bence müzik sistemin kaliteli olmasi gerek ve siradan klasik müziklerin calmasi önemli ve icerisi basik olmasin yani havalandirmanda güzel olsun

0|0
    0|0
  • menü ucuz olsun, ks indirimi olsun biz de gelelim nerdeymiş ki..

0|0
    0|0
  • doğal bir ortam olması güzeldir bence eger istanbuldaysan çapada huzur cafe var bizim hep takıldıgımız yer iftardan yarım saat sonra gel bir gör derim keşke heryer böyle olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...