Arkadaşlar ciddi yardımınıza ihtiyacım var?

Sorum kız veya erkek farketmeksizin. Diyelim ki ilişkiniz bitti sevgilinizde ayrıldınız. Üzerinden epeyce bir zamanda geçti. Bitiminde iki tarafında hataları eşit. Ama sizin bencil bir huyunuz var hatanızı biliyorsunuz ama birinin bunu söylemesi hoşunuza gitmiyor. Pek öyle hatam yaptım demeyi seven biride değilsiniz. Eski sevgiliniz bu geçen ayrılık sürecinde tekrar beraber olmayı sürekli talep ediyor. Sizde aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorsunuz ama yeni bir hayatta kuramıyorsunuz. Ve diyelim ki o anda 2 kişi arasında kaldınız. Bir yanınız eskisi diyor birde görüştüğünüz samimi bir arkadaşınız var. Onada karşı boş değilsiniz. Kafanızda karışık. Ne yaparsınız yani davranışlarınız nasıl olur. Ne dersiniz.

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR HANGİSİNİ SEÇEYİM DİYE SORMADIM. BAHSETTİĞİM AŞAMADA NASIL DAVRANIRSINIZ. NE YAPARSINIZ. BENİMDE BÖYLE KAFAMDA 2 KİŞİ ARASINDA GİDİP GELSEM BENDE ŞÖYLE ŞÖYLE YAPARIM. KAFANIZ KARIŞIK OLDUĞUNUZDAKİ DAVRANIŞLARINIZI SORUYORUM

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aç gözlüsün...Aslında ikisini de istiyorsun...Konu bu...Ama unutma kaybeden sen olursun...

Ben olsam mesela ııııı ben bu durumda olmam ki... yani dostum nasıl davranacağını bilmiyorsan sende sorun vardır...Eskiden korkuyorsun yeniden vazgeçemiyorsun...Biraz kendinle konuş bakalım neler göreceksin içinde...

0|0
    0|0
    • benim böyle bir durumum yok tamam. ben karar veremiyorum demedim. Ya ben davranışı soruyorum. iki tarafıda idare eder mi. bir onla bir onlamı görüşür. bir ona sıcak bir otekinemi davranır. biriyle arasıyla iyiyken ötekine kötümü davranır. bunu soruyorum. sen konuyu sıçmışsın sıvamışsın. ben karşımdaki insanın ikilemde kaldığını nasıl anlarım

• bence senin kafan güzel...

• bi*git senin gibi şizofrenlere laf mı anlatacam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ikisiyle konuş kenk hangisi kafana yatarsa hangine daha çok güvenirsen onu seç

0|0
    0|0
  • Yaşanmışı var pek iyi olmuyor.. eskisi eskide kaldı karşına çıkan fırsatları kaçırma

0|0
    0|0
Yükleniyor...