İnsanlar neden öküz gibi bakar çarşıda?

bugün işim gereği çıktım dışarı. tamam hoştu herşey. merkeze gidesiye kadar millet bana baktı. merkeze gittim erkeklerin önünden geçerken şarkı söylediler laf attılar. ses çıkarmadım neyse yol aldm gidiyom. karşımdan 2 erkek geliyodu üstüme üstüme bak şimdi mavi gözlü diyor yanındaki arkadaşına benden için. dik dik baktım neyse yürüyom kadının teki bana artis artis bakıyor kıskanmış gibi. geldi bana pazarın adresini sordu pazar nerde diye halbuki pazarda kadınınn gittiği yolda bildiği halde bana soruyor şırfıntı . amaç ne yani anlamıyorum bu insanları salak salak bakıyorlar ?

Güncellemeler:
Simsiyah giyindim,saçlarım düz uzun ve siyah,beyaz tenliyim,mavi gözlüyüm, bordo ruj sürdüm bilmiyorum tipimmi dikkatlerini çeklti nedir hiç görmemiş gibi bakıyor millet. rahatsız oldum çok eve geldiğime bin şükür ediyorm şuan

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• suan bende hayretle bakıyorum bende hiç daha öyle birini görmedim görsem dikatimi çekerdi bende siyah giyindim üstümde In flames tshirtü saclar zaten uzun siyah ama sanki boyanmıs gibi gören öyle diyo simsiyah işte neyse sonra dolmusa bindim boy 1.94 üstü olduguiçin egdim kafamı saclar yüzü gözü kapatı dolmustakiler acaip acaip bakıyodu ama onlarada hak veriyorum ben olsam bende kendime bakrdım o an hani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• mıknatıs etkin var gibi geldi bana.

0|0
    1|0
  • Bi an Ks'Ye victoria secret meleği mi kayıtlı lan acaba diye düşünmedim değil .

0|0
    0|0
  • öküz oldukları için :D

0|0
    0|0
  • abazaların içine düşmüşün.

0|0
    0|0
  • Bu kadar sinirleneme gerek yk.Herkez senin kadar alımlı ve güzel değildir ondan bakıyolardır.

0|0
    0|0
  • Gözün mavimi şık giyinme bakımlı olma salaş ol

0|0
    0|0
  • Lan niye böyle anlamıyom arkadaş. yoldan mini etekli kız geçiyor. resmen donuna kadar kısa. ama bakmıyorum. bakamıyorum ne bileyim ters geliyor. eve gelene kadar acaba baksamıydım diyorum. tüm içim bir hoş oluyor. ama millet ayakta işi götürüyor bak şu işe

0|0
    0|0
  • her g*tünü başını açana bakıyorlar işte bizim abazanlar güzel olmana gerek bile yok

1|0
    0|0
  • ya walla ben genelde çok güzel kızlara bakarım, sen onlardan biri değilsin gibi, milletin mallığı :)

1|0
    0|0
  • o kadar güzeliz yani.. ee diyoruz ki adriana lima gören abaza köylü.. =7

0|0
    0|0
    • hayır yani önümden mini etekli iş kadını geçiyor erkekler o kdr bakmıyorlar ben heryerde göze batıyorum hani güzel sayılmamda çirkinde sayılmam orta bişey hep böyle ne zaman çıksam bakıyorlar çıkmaktan nefret eder oldm

• demek ki sen her ne kadar kendini orta keyif bulsanda aksine güzel birisin ya da dediğin gibi orta keyifsin ama alımlısın artık o kadarını bilemicem.. =7

• banada cok bakıyolar ama zanla alışıyor insan

0|0
    0|0
  • Dünyanın içindeki herşey değişiyor azalıyor ama dünya hep aynı

0|0
    0|0
  • sen sürüye dalmışın ama onların bir suçu yok suç sende

0|0
    1|0
    • eksi niye geldi anlamadımki öküz sürüsüne dalmışsın dedim kabahat ettik heralde

• öküzlük . en nefret ettigim olay

0|0
    1|0
  • bugunku haline benzer bir fotoyu link atarsan daha guzel cevap verilir :)

0|0
    0|0
  • demek ki kasarlik ruhda oluyor, erklerde direkt algilayabiliyor.

0|0
    0|0
  • Sen Türkkız Kezbanismus hastalığına yakalanmışsın bu yüzden böyle olduğunu zannediyorsun..

1|1
    0|0
  • öyle gerizekalı çok var sıkma canını sen :)

0|0
    0|0
  • pantolonun arkasinda yirtik falan yoktu demi ? ya da pantolonun fermuarinimi acik unuttun ?

yoksa gögüsler takkedenmi cikmis ?

0|0
    0|0
  • cok sexysin yani, yoksa millet neden baksin :-)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsi bugün başına geldi yani

1|0
    1|0
  • bilmem neden acaba

bize bakan yok

0|2
    0|0
  • Amma olay yaşamışın yaw

0|0
    0|0
  • bordo ruj sürdüysen tamamdır:))

0|0
    0|0
  • bakarlar işte herkes öyle bazen kendini tren gibide hissedersin ama alışmak lazım Türkiye burası görmemiş insan kaynıyor

0|0
    0|0
  • İçlerinde var napalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...