Hayatımda hi·c bi·r şey yolunda gi·tmı·yor

en yakın arkadaşlarım hep beni sattı ve şu an hiç arkadaşım yok.

sınıfta kaldım okul hayatım tamamıyla bitti

bütün gün uyuyorum

çok çirkinim kendimi sevmiyorum

hayatımda en ufak bir eğlence bile yok

annem evlendiği için 16 yıllık evimden ayrıldım ve kendimi hiç bir yere ait hissetmiyorum bunların çözümü için ne yapabillirim? sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• ben öyle düşünmüyorum kötü günler geciriyorsun kabul ediyorum ama öyle düşünme herkesin arkadaşı satıyor yalnız değilsin ama bu aslında şans çünki erkenden insaları tanıyorsun daha ciddi durumlara hazırlık oluyor bir çeşit aşı gibi okulda eğer örgün eğitim hakkın bittiyse açık öğretimden devam edebilir hemde çalışa bilir kimseye muhtaç olmadanda yaşaya bilirsin

1|0
    0|0
    • iş bulamam birde o kadar salağımki çalışamıyorum bile çalışmak istemiyorum azimli değilim

• açık öğretim istemiyorum

• tek şansın o hem ben açıköğretmi mezunuyum iyide yerde çalışıyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 1. çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır

2. sen doğru arkadaş seçememişsin kendine hata sende

3. yolunda gitmeyen tek şey senin davranışların

4. nasıl evinden ayrıldın?

0|0
    1|0
    • taşındık ayrıca burda suçum ne

• burda anlatabiliyorum ama anlattıkça rahatlamıyorum anlatmak değil 1 yıl öncesine geri dönmek eski evim köpeğim arkadaşlarım lazım

• Meydana sormak var gerçek bir özel dinleyiciye anlatmak var istersen ekle arkadaşa dertlerini anlat ben seve seve dinlerim. yaz geldi zaten yapacak başka işim de yok bu yaşa gelmişim bu ergen sitesinde takılıyorum :D

• Sevgili arkadaşım sabret ve izlemediysen eğer lütfen izle http://www.youtube.com/watch?v=T72jUl-FXkM sonra ben burdayım

1|0
    0|0
  • Bir savaşın içindesin ve kazanman gerekiyor... O halde savaş...

1|0
    0|0
  • Merhaba güzel kardeşim

Senin yapman gereken öncelikle sabretmek.

Arkadaşlarım sattı demişsin; ne bekliyordun ki menfaat dünyasından ?

Allah'tan başka gerçek dost yok, bunu bildiğimiz vakit kendimizi üzetmekten vazgeçeriz.

Haydi bakıyım sen akıllı bir kızsın

Şimdi içindeki boşluğu; Allah'a yaklaşarak doldur.

Bolca dua et; seni bu durumdan kurtarması için Rabbin

1|0
    0|0
  • Bende öyle bir zamanlar yanımda kimse yok , yapayalnız asosyal biri olmuştum. Sonra zamanla yavaş yavaş topladım spor yabtım , kendime baktım, geliştirdim konuşma tarzı , giyinme tarzı falan filan bunlar çok önemli çünkü. Şimdi övünmek gibi olmasın ama o ortamdan, o orta geçiyorum. Sana şunu söliyim kendini sakın boşluğa atma kendini geliştir , spor yap .. İş bul çalış iş arkdaşlarınla takıl .

0|0
    0|0
    • teş başıma hiç bir şey yapmak istemiyorum

• evimden ayrıldım demişsin nerde kalıyorsun sorunun cevabına gelince tv başında zaman geçireceğine kitap oku bir bilgi arıyorsan internetten bulmak yerine kütüphaneye git hem sessiz hemde kültürlü insanlarla tanışma fırsatın olur unutma kimse sana senden daha kıymetli değil kendinden ödün verme kim olursa olsun kırmızı çizgilerini koru

0|0
    0|0
    • evim var annemler taşındı onlarla gitmek zorunda kaldım ama yıllardır alışmadım asla alışmıyacağım

• Arkadasin olabilirim. Burda cok arkadaşın var bunuda unutma. Bunların hepsi bir sınav

1|0
    0|0
  • ya seni seven bizler varız derleşir konuşuruz sıkıntını çözeriz konuştukça açılırsın yanınızdayız

1|0
    0|0
  • inanki kimsenin hayatı tam gaz gitmiyor.Zengininki de fakirinkide.Önemli olan mücadeleci olmak.

Annen ikinci evliliğ yapmış galiba sende bekarsan evlenmeye bak evlen bir evin olsun çocukların olsun kendini çocuklarına ver

0|0
    0|0
    • kimseyi sevmiyorum

• çalışmak daha çok sıkıyor beni

• Buluduğun şehirdeki tarihi yerleri gez baktın olmuyor kalesinden kendini boşluğa sal ohhh miisss

• atla gtsin anasını satıyım :)) şaka şaka bir ara bnde böle bir boşluga düşmüştüm geçiyo kafanda sürekli bunları düşünme ama

0|0
    0|0
  • çirkinlik arkadaş bulmana engel bir durum değil yapacağın tek şey burdan ya da başka yerden sanaldan gerçek hayattan kendşne yeni bir çevre yaratmak

0|0
    0|0
    • internet beni asla mutlu etmiyor.

• internet mutlu etmeyecek zaten şunu bir aklında tut burdan tanıştığın erkeklerin %90 ı başka niyetler peşindedir zaten

• önemli değil hani demişsin ya kendimi çirkin buluyorum diye acaba o yüzden mi hiç arkadaşın olmuyor yoksa sen yanlış bir şey mi yaptın onlara karşı

0|0
    0|0
    • arkadaşım yok değil hepsi sattı

• nerde yaşıyorsun evden ayrıldım diyorsun

• evden ayrıldım demiyorum annem evlendiği için taşındık burayı benimseyemedim taşınırken köpeğim öldü ve onu çok özlüyorum sırf ondan ayrılmamak için 1 hafta evde tek başıma yaşadım ama dayanamadım annemin yanında taşındım o sırada köpeğim 2 gün evde yalnız kaldı onu alıcaktım geri ama öldü.

• öncelikle ne okuyorsun kaç yaşındasın hangi şehirde yaşıyorsun,hangi evde hangi koşullar altında kalıyorsun,çalışıyor musun, yoksa harçlık mı geliyor bir yerden bunları yaz bakalım ona göre yorum yapıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hep derlerki en dibe vurunca sadece tek yol var oda yukarıya çıkış.Bu dönem bitince bu yaşadıklarından ders alacaksın.Guzel düşüncelerle kapla beynini.Yuzunu aydınlığa dönderirsen umutla dolarsın.İnşallah bu bunalımdan çıkarsın.

0|0
    0|0
    • amin

• Her şey yoluna girecek dert etme.Yüzünü düşüncelerini aydınla çek.

• uğraşıyorum ama sürekli uyu uyan günün saatleri karışıyor artık

• birincisi kimseye güvenmeyeceksin bunu aklının bir köşesine yaz. en yakın arkadaşmış bilmem neymiş hepsi palavra yaşadım biliyorum inan bana.sınıfta kaldım diyosun üniversite mi okuyosun lise mi önce bunu sorym ne okuyosun ?

1|0
    0|0
    • lise

• sınıfta kaldıysan bunu telafi et çok çalış iyi bir üniversite kazandın mı sorunların çözülecek emin ol kendine güvenin gelecek bir kere kariyerini işini düşüneceksin kendine gelceksin.mesela şuan benim tek güvencem moralimi yerine getiren tek şey mezun olunca kavuşacağım çok istediğim hayat. şimdi çok bıkmış olabilirsin ama senden daha beter durumda olanlar var bunu düşün ders çalış işin gücün o olsun bırak dertlerini kenara çalış inan sonra aklın başına gelirse pişman olursun

• psikoloğa gitmelisin canım depresyonda olabilirsin :) şimdilik hande yener ya ya ya ya dinle :D

1|0
    0|0
  • arkadaşları boşver yeni arkadaşlar ednirisin onu dert etme ...okul hayatın bir sınıfta kalmayla nasıl bitiyor onu anlayamadım ..ayrı evde yaşıyorsun ama annenle aran nasıl kötümü

0|0
    0|0
  • ergenlik döneminin son evresi olur bunlar hep

0|0
    0|0
    • ne ergenliği ya ben annemler bana yasak koyuyormu diyorum

• öncelikle hayatta aileden uzak yaşamak bazen avantajdır senin içinde böyle olabilir, ailenin kavgası, gürültüsü, yasakları olmayacak senin dez avantajın geleceğini bu yaşta çizmeye çalışman olacak bence. sınıfta kamanı dert etme bu ülkede okumuş inşaların %60-70 hayatında bir kere sınıfta kalmıştır. bu sene daha çok çalışıp okulunu bitirirsin bunu dertedinme. meslek edinebileceğin alanlarda kursalr bulmaya çalış bu tür kursalara git. kendini geliştirmeye ve sosyalleşmeye çalış yalnız arakadaşlarını seçerken dikkatli ol.

güzellik-çirkinlik göreceli ve değiştirilebilir bir şey kendine bakarsan güzelsindir, belkide birilerine göre çok hoş bir kızsın ama sen bunu göremiyorsun.

olayları omuzlarında yük olarak taşımayı bırak onları avantajlara nasıl çevirebilirsin ona bak derim.

1|0
    0|0
    • ailemle aynı evde yaşıyorum ve söylediklerinin hepsi var.

• hayır evimden ayrıldım derken taşındık

• hıımm

Yükleniyor...