Yorumlarınızın altına laf sokan üyelere ne yapmalı?

Yorumlarınızın altına yorumla laf sokan üyelere ne yapmalı?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Ee sonra diyorum... Olmazsa terbiyeye davet ediyorum ama gelmezler biliyorum bu yüzden umursamamak en iyisi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eeee herkes seninle ayni dusunecek degilya yapcak bisey yok katlanacaksin ya da laf sokulmayacak cunleler kuracaksin

0|0
    0|0
  • Cevap yaz. Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil fikrini anlatmak istiyorsan yaz ya da muhatap olma

0|0
    0|0
  • Mutlaka her gün bir kişi salça oluyor bana. Kendisiyle tartıştığım yetmiyormuş gibi bir de arkadaşı salça olmaz mı, bitiyorum o an.

0|0
    0|0
  • tınlamıyorum

0|0
    0|0
  • ben engeliyorum o tipleri ondan sonra bir şey yazamıyor çatlasın hehehe :)

0|0
    0|0
  • Onları sevin

0|0
    0|1
  • Kendileri işsiz olup sitede bol miktarda bulunmaktadırlar.

0|0
    0|0
  • Havlar , susar misali :)

0|0
    0|0
  • kazzık sokmalı :D :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tam 1 sene üzerinde sitede hiç kimseyi engellememiştim ve hiç kimseyi engellemediğimi bilen bu üyeler durmadan yorumlarin altına durmadan laf sokuyordu.Ben çok safmışım o zamanlar :).Engellemiyordum.Şimdi farklı.Engelli listemdekiler bu nedenle oradalar :).Fazla uzatanı engelliyorum.Keyfim yerindeyse bir de engelledikten sonra söylemek istediğimi söylüyorum.Hayırlısı

1|0
    1|0
  • Bazıları da olur-olmadık şeye eksi veriyorlar.Ama cevap çok normalidir.Gıcık oluyorum onlara.

0|0
    0|0
  • Her cevabımın altına birileri üşüşmese süper olacak da neyse. Sevgiler hepsine.

0|0
    0|0
  • muhatap olmuyorum ...

0|0
    0|0
  • muhattap olmuyorum

0|0
    1|0
  • Bana mesaj cekip link atın ^^

0|1
    0|0
Yükleniyor...