Bu patronlar neden hep bana der anlamıyorum

Daha mayıs ayı maaşımı alamadım. geçen hafta maaşımdan istedim biraz adam ödemelerim var olmaz dedi.cumaya hallederiz dedi.Bugün finansdan arkadaşa patrona hatırlatırmısın dedim.Hatırlatmış adamın dediği laf şimdi değil. Nasıl şimdi değil anlamıyorum bugün bütün firmalarına borçlarını parça parça ödüyo maaşımdan 1000 Tl istedim onu yatırmıyo adam ya.Sanki borç istiyorum.Onun ödemesi var benim ödemelerim hiç ilgilendirmiyo adamı.Deli olucam ya.Bugün gidip konuşucam patronla kafamda konuşmamı düşünüyorum.Sizce ne desem

Güncellemeler:
GÜLERMİSİN AĞLARMISIN YA patronla konuşuyorum (şirket ortakların) düğün hazırlığında olduğumu maaş konusunda nasıl bir iyileştimr olacak diye soruyorum anlatıyorum derdimi.adam bana ben bir abimle ( genel müdür) konuşayım diyo

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• böyle durumlarda işverenle münakaşaya girmeden sessiz sedasız mahkemeye verirsen maaşlarının üzerine tazminat alma hakkında doğacaktır sonra bide işe iade davası açarsan 1 sene yatacak parayı alırsın...böyleleri bana gelmiyor kurumsal firmalar bu tip hataları yapmıyolar yapan olduğunda binilir tepesine burası guguk devleti değil hukuk devleti özellikle iş mahkemeleri başarı oranları oldukça yüksek

0|1
    0|0
    • gidip sessizce mahkemeyemi vereyim nasıl işe iade davası açınca işe mi alcak geri.dava açtığım biyere nasl geri gelrim,?

• ama işyerinden kötü ayrılmış olucam biraz :(

• yahu ne diyorum kovulmayı bekle kovulursan iade davsı açarsın partronda seni alamyacağı için onun bir bedeli var onu ödemek zorunda kalacak anlatamıyormuym bilmemki

Erkekler Ne Diyor 9

• Agir konus. Senden borc ostemiyorum hakkimi istiyorum. İşçinin emegini karsilayamiyorsan patronluk sana üç beş bedeb buyuktur de

0|0
    0|0
  • Açıkçası daha iş hayatına atılmadım ama soruyu takip ediyorum.Belki ilerde işime yarayacak bir bilgi olur.

0|0
    0|0
  • üzüldüm gerçekten.. neden mi özelde bir işte çalışmayı bana tercih eden hayırsız sevdiğimin de başına gelir mi diye düşünmeden edemedim..

0|0
    0|0
  • ''Dalga mı geçiyorsun zibidi'' demen lazım. Mayıs ayının maaşını ödeyemeyen adamada ''patron'' denilmez abisi. Erkek kardeşin varsa devreye sok derim.

0|0
    0|0
  • de ki : ben. ben Yaşar Usta.sen mi büyüksün,ben mi büyüğüm.tabiki ben büyüğüm !

0|0
    0|0
  • işçiler kardeş PATRON KALLEŞ..

0|0
    0|0
  • bu sebepten gecen pazartesi günü işi bıraktım ... bence yeni bir iş ara sende ..

0|0
    0|0
    • yeni iş bulup öyle ayrılmak istiyorum bende

• sigortam yatıyo çünkü sgk dan damgalıyız o yuzden sıkı takip ediyolar sigortayı. iş bulup ayrılayım öylemi şikayet edeyim

• umarım güzel bir iş bulursun bol şans

• patronu işten kov:d

0|0
    0|0
  • Şİkayet et şrefsizi başka iş mi yok ver mahkemeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• surat yap az ılgılen ıslerı bosla telefonda arkadasınla mahsustan daha maası alamadım kredı kartı odemelerım kıra odemelrım su gun son de patrounun duysun bıraz

0|0
    0|0
    • hepsini biliyo patronlar.maaşımı dilenirken bile sebeini söyleyerek taksitle istiyorum ama gene yok.

• Aylık ödemelerim var ve daha mayıs maaşından avans bile alamadım. Avans vermezseniz sanırım pazartesi işe gelemeyeceğim çünkü param yok demen yeterli sanırım.

0|0
    0|0
    • tehdit eder gibi de konuşmak istemiyorum ama işten çıkailirim izlenimide vermek istiyorum

• Hayır ya yol param bile yok diyeceksin özetle. ayrıca çıkaramaz çünkü son 3 aydır resmi olarak maaşını yatırmamış zaten, bu riske girmez ;)

• patroncum, sizin gibi benimde ödemelerim var, halimden anlarsınız, emeğimin karşılığını rica ediyim lütfen hadi amaaa bu kadar da bencil olmaz ki insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...