Bu kısının sevdıgını nasıl anlarım?adım atmasını nasıl saglarım?

oncelıkle meraba arkadaslar.konuya nasıl gırsem ne desem ılemıyorum.suan yazmaktan dahı cekınıyorum kendısı burdadır belkı dıyerekten ama aynı durumda olan bın turlu ınsan vardır herhalde deyıp baslıyorum:)benım hoslandıgım bakıstıgım bı ınsan var.bu kısıde akrabam.kendısı okuyor son ı senesı kaldı bıtmesıne.bu kısıden emın olmak ıstıyorum.bana yıllardır bakıyor ama yakınlasamıyor.kendımı ovmek ıstemıyorum ama aıle durumum cok ıyı ve onlar ıse emeklı baba parası ıle gecınmekteler.kendısı hem calısıyor hem okuyor bu sekılde kendı ıhtıyaclarını gıderıyor.ben bana neden gelıp acılmadıgını cozemıyorum.kendısı sureklı bakıyor bunu farkedıyorum bende bakıyorum cunku hoslanıyorum.onun amacı kendıne asık etmek kendıne cekmek mı yoksa benım adım atmamı mı brklıyor bılmıyorum.akrabamız bu kısı cok yakın ve sureklı bı araya gelıyoruz, yazları.hıc konusmuyoruz sadwce hosgeldın tamam bu kadar.evdekıler anlar dıyemı boyle yapıyor bılemıyorum.aılesı benı begenıyor ve ogullarınada demıs bu kısıyı alıcam dıye.agzımımı arıyor bılemıyorum.ben bu kısının bana karsı bos olmadıgını nasıl anlarım ve nasıl adım atmasını saglarım?yas 23 bu sırada.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlansaydı şimdiye kadar çoktan konuşmuş olurdunuz :/

0|0
    0|0
    • bırseylerden cekınıyor bunu sezıyorum.ama bos olmadıgınıda bılıyorum.ınsan durduk yere bakmaz kı nıe bakıyo o halde?

• konuş telini al mesajlas .ama bir erkek hoşlanıyorsa yüzde yüz konuşurdu bence fazla bişi bekleme

0|0
    0|0
    • ben asla ıstemem nosunu.bakıyor sureklı amacı ne olabılır?

• senden bir adım bekliyor olabilir veya açık giyiniyorsan ondanda bakabilir =)

• kapalı tesetturluyum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...