Kumru pencerenin önüne

Bizim tuvalet penceresinin önüne kumru yumurtlamış maşallah çok da tatlı sevimli bir kuş, başlarda anlamamıştık sonra bir baktıkki yumurtlamış yumurtasını görünce onu ürkütmemeye çalıştık ama kuşçağız çok ürkek bazen kaçıyor geri geliyor çok kaçtığını biliyorum ama her seferinde geri geliyor yumurtasını yalnız bırakmıyor onu ürkütmemek için neler yapabiliriz? Yumurtadan yavrusu ne kadar sürede çıkar?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kus ve yumurtalarına bir ev yapsana küçük bir ev yap orda yaşasınlar :))

0|1
    0|0
    • ya bizim pencere açılmıyor kuşa ulaşamıyoruz yani sadece görebiliyoruz pencere küçük bir pencere değişik bir yapısı var panjurlu ama panjuru açınca dışında tel var dışarıyla temas imkanımız yok yani umarım anlatabildim.

• olabilir evet

• bizimkilere söyleyeyim de açmasınlar o zaman.

Kızlar Ne Diyor 2

• ypabiliyorsanız tuvalete girmeyin:)) sizin yapa bileceğiniz bir şey yok yuvaya dokunmayın yerinden kımıldatmyın yavrular yum. dan çıktığındada sakın sevmeye kalkmayın

0|1
    0|0
    • tuvalete girmeden olmaz mecbur giriyoruz ben bizimkilere tembih ediyorum ses etmeyin falan diye ama kuşu çok kaçırıyorlar ama kuş 5 dakkaya geri dönüyor üzülüyorum kaçmasın istiyorum inşallah kaçırmazlar daha da

• yani neyse fazla da çene yapmayayım seni tutmayayım buralarda :)

• sorun değil

• bizimde yumurtlamıstı bir haftaya kadar yumurtadan çıktı fazla ses yapmayın

0|1
    0|0
    • ben yapmıyorum ses ama kuşla pencereden göz göze geliyoruz kuş çok ürkek bakıyor yazık yaa kıyamam ben her an tetikte gibiğ ürkek kafası hep arkaya doğru içeri doğru bakıyor :(

• bn su veriyorum

• ben de sokağa koyuyorum su içsinler diye.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...