Flört oyunları reddeden biri hakkında ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar ks de çok çeşitli durumlar paylaşılıyor.

Cilve yapanlar, vur-kaç taktiğini oynayanlar ya da kaçanı kovalayanlar vb. Hepsi birer oyun gibi sanki ...

Ancak ben genellikle herhangi bir oyun oynamıyorum... Bana göre karşımdaki kişinin kararları oluyor yaptıkları bir bakıma ...

Yani Tanıştınız arkadaş oldunuz diyelim. Bir yere davet ettiniz geldi.. Sizinle de ilgileniyor ve ilgisi birden gitti.. Vur-kaç oynamak istiyor yani... Peki ya siz bu oyuna katılmazsanız ne olur ? Mesela ilgisi gitti ve siz aradınız sesin soluğun çıkmıyor diye ancak oralı olmadı... Neyse sen müsait olunca ararsın dediniz ve ondan telefon beklemeye başladınız.

Ya da siz bir teklifte bulunuyorsunuz çıkma teklifi ya da bir yerlere gitmek vb. Gözleri evet derken ağzı hayır diyor.. Siz ağzından çıkana göre hareket ederek hayır dediği için üstelemediniz ve dönüp gittiniz. Ve Bu kişi ağzınız ile bedeniniz aynı dili konuşmadığı sürece hep ağzınızdan çıkana göre hareket ediyor ..

Böyle biri ile ilişki yürütebilr misiniz ?

Böyle biri hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir yorum kusura bakmayın.

Türkiyeye hoş geldin :).Ben bir çok ülkenin insanıyla tanıştım kültürlerine bakış açım oldu vs hiç bir zaman bizim Türkiyedeki kızlar / erkekler kadar bu oyun oynayanları görmedim.Yurt dışındada ufak tefek oyunlar oluyor tabiki ama sen yabancı bir erkeğe kaçan kovalanır tatktiği bir uygula bakalım :).Adam o hafta sonu başka bir hatunla barda tanışır ve onunla eve gider.Ya bizim halk çok romantik ya da ne istediğini bilmiyor veya bir çok erkek / kız avcılığı seviyor.Karşındaki insanı sevmiyor o avın veya avlanmanın heycanını seviyor ve bir çok kere hedefe ulaşınca o kişiden soğuya biliyor.Bazı insanlar sadece oyun oynmayı seviyor.Ben sevmiyorum oyunları.Kuralları bilmiyorum sadece kurallar hakkında okuyorum.Vur kaç taktikleri, bir ileri iki geri, kaçan kovalanır vs vs.Bu tatktikleride erkekler aralarında misal forumlarda konuşuyor.Vay geldi halinize diyorum.Eğer kadınlar sizin taktiklerinizi çözdüyse benim gibi bacak bacağa atıp bu taktikler uygulanırken gülümserler :).Fazla naz beni usandırıyor.Hayırlısı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ters cevap versek suç kibar cevap versek flört alıyor. bunun normali yok mu ?

0|0
    0|0
    • hemen flört etmekten bahsetmedim ... Diyelim ki böyle bir süreçte olmak istiyorsun ... gibi düşün...

• hayır bana birisi bu şekilde söyledi o yüzden dedim.

• yürütemem yamuk yumuk olmayacak oyun moyun çekecek halim yok adam gibi davransın

0|0
    0|0
    • oyunu ben de sevmem zaten kızlar oynuyor oyunu ben oynamayı reddersem diye sormuştum...

• kimin oynayıp kimin oynamadığını ayırt edemiyorum...

• ayırt etmişsin işte :D ayırt edemesen de oynayanı farkediyorsun en azından :D

• Ben buraların yabancısıyım :(

0|1
    0|0
    • İzle soran:

Küçük hanım, yeni gelenleri karşılama komitesinde gönüllü olarak hizmet ediyorum, gerçi çok gönülszdüm taki siz gelene kadar? Kahve-yüz-göz asdfgh

• O işle keyfimin kahyası ilgileniyor, ben sizi oraya bağlıyım. Gerçi iş ona kalmışsa pek ümidim yok ama ^^

• yokla bakalım

• böyle birini sktir ederim .

0|0
    0|0
  • Sorudan bir şey anlamadım

0|0
    0|0
    • Şunu demek istiyorum bir kızla tanıştın arkadaşsın gözleri seni istiyor gibi bakıyor ancak ağza gelince sana öyle gelmiş gibi davranıyor.. Tekliflerini redediyor sen de o ne yaparsa kabulleniyorsun... Aramazsa aramasını bekliyorsun ancak bir iki arıyorsun üstüne düşmüyorsun yani... Böyle biri hakkında ne düşünürsün demek istedim...

• Vhayy artist derim kelebeem.

0|0
    0|0
  • Ne oyunu ya karşındaki insanı istiyorsan istiyorsun gözleri evet miş agzı hayır dermiş bunları geçicen bırak oyunlarıyla kalsın ergen değilsiniz herhalde dimi

0|0
    0|0
    • En son bu işlerle ergenliğim de ilgilenmiştim... Sonra bir daha bulaşmadım...

• incinmek tüm kızların bir teklifle gittiğinde off ya abaza msın git işine tavrından kaynaklanıyor...

• Her insanı abaza gören tipleri bulmuşsun onlara sorsan bulunmaz hint kumaşı bından sonra daha dikkatli olursun emin ol

• Oyun oynarsan böyle olur işte.

0|0
    0|0
  • Ben burayı soru sorup cevaplama sitesi sanıyordum .s.s.s

0|0
    0|0
    • ben de soru sordum zaten...

• "Cilve yapanlar, vur-kaç taktiğini oynayanlar ya da kaçanı kovalayanlar vb. Hepsi birer oyun gibi sanki ... " cümlesinden esinlenilerek verilen bir cevaptı.

• pardon ya tekrar okudum da ben yanlış anlamışım :D:D:D:D:D:D:D

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben oynarken genellikle reddedemeyeceği teklifler yaparım asdfghj. Tamamen godfather a atıftır, mana çıkartıp işkillenenler sırtlarını ağaca sürterek kaşıyabilir. Ben öyle yapıyorum asdfgh

1|0
    0|0
    • Nası yani redddemeyeği teklif derken ?

Yapacağın teklifin ana teması zaten gidip bir yerlerde oturalım mı oluyor... Öyle değil mi?

• Başğanın gelsin ^^

• Ben de burnumun dikini bir yoklayayim madem ^^

• bana mazlumu getirinnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Burada herkes birbirini "vakit öldürmelik oyuncak" gibi kullanıyordur. Bırakın flörtü, normal arkadaşlık bile 100 kere düşünülecek cinstendir sanalda. Kimseye güvenmeyin, reelde görüştüğünüze bile. Ne öyküler dinledim ben, uzak durulmalı

1|0
    0|0
  • Flörtöz biri ile benle flört ettiği sürece ilişkiyi yürütebilirim . benle flört ettiği sürece iyi düşünürüm. başka bir şey var mıydı ?

0|0
    0|0
  • abi çok irdeliyorsun ya. okurken yoruldum valla. akışına bıraksana

0|0
    0|0
  • Aşk oyunu gibi ya :D

0|0
    0|0
  • benden bahsediyorsun. kezbanlarla takılacak kadar alçalmadık neyse ki. sorun olmuyor.

0|1
    1|0
    • kezban olmayanları nerden buluyon lem ?

• Karşına çıkıyor elbet... En fazla arkadaş oluyorsun.. Sevgili olammıyorsun devamı gelmiyor... Bak bu Ayşe deyip tanıştırsalar bile böyle oluyor...

Kızlara kesinlikle dokunmam ben, koluna felan girmem mesela, sarılmam... Karşılıklı oturur konuşuruz sadece...

• dindar bir kız arıyorsam farklı olabilir tabi bilmiyorum.

Yükleniyor...