Sizce yaptığım doğru mu?

Ya ben hayatım boyunca sevgilim olmaması için mücadele ettim tabiri caizse kadın teninin sıcaklığını bilmiyorum çünkü hep ilkinin karım olmasını istedim ama geçenlerde bir kız arkadaş tamam iyi düşüncen güzel ama şahsen ben erkeğimin bu konularda tecrübeli olmasını isterim senin hiç deneyimin yok sence karın rahatsız olmazmı diye sordu bende bir cevap bulamadım bayada içimi kurcaladı bu soru oysa sizcede herşeyi yine eşimden öğrensem daha iyi değilmi

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşına tamamen katılıyorum.

0|0
    0|0
    • Sen evlenicegin adamin ilki olmaktan rahatsizmi olurdun

• sanirim sen erkeğim zamanında yapacaksa yapsın evlendikten sonra artik hevesini almış olsun ve tamamen bana kalsın diyosun bende evlenicegi yasa kadar bissuru kadından vazgeçip en son sana gelmis ve seni istemiş o kadar vakit koruyup kolladığı şeyden kolay kolay vazgeçmez demek istedim Sence de ole olmazmı

• Seninkide farklı bir bakış açısı ama bilemem erkeklerin o psikolojide varlıklar olduğunu sanmıyorum. Yinede senin görüşün.

Kızlar Ne Diyor 4

• Karının kişiliğine bağlı değil mi aslında bu soru ?

Mesela eğer gelecekteki karın senin kişiliğinden çok , yatak becerilerini istiyorsa kötüdür.

Mesela eğer gelecekteki karın senin kişiliğine önem veriyorsa gayet de iyidir.

Yani kısaca her şey senin karını nasıl seçmene bağlı.

0|0
    0|0
  • ikiniz öğrenseniz daha iyi değilmi arkadaşının içinde baka bişeyler yatıyor qibi uyma sen

0|0
    0|0
  • Yanlış kişiyi seçmişsin boşversene sen doğru yoldasn

0|0
    0|0
  • gençken sevgilinin olması güzel bir şey.

0|0
    0|0
    • Ben bir insanın sürekli sevgilisi olduktan sonra evlenicegi insana o ilk günki saf temiz askı sağlayabileceğini sanmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• değil kız resmen şeytanlık yapıp senin beynine girmeye çalışmış. Hayat arkadaşın o senin bir gecelik sorundan dolayı evliliği bitirecek hali yok ya. o kızdan uzak dur derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...