Hayattaki en büyük başarınız nedir?

Hayattaki en büyük başarınız/başarılarınız nedir? Hayattaki en büyük başarınız/başarılarınız nedir?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• kanseri yenmek... doktorarın doğurman yasak dediği halde kızımı dünyaya getirmek...

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• okul birincisi olduydum :) biyoloji olimpiyatlarında türkiyede ilk 100e girdiydim :) 2 kişiye matematiği sevdirdim :) annem babam dahil 7 kişiye sigarayı bıraktırdım :) 3 kişiyi kişisel gelişim kitabı okumaya teşvik ettim :) okuldaki en baş belası insanla 3 sene çıktım :) 3000 parçalık puzzle ı 2 günde tek başıma yaptım :) yaklaşık 3 sn boyunca uçtum (bisikletle bayır aşağı hız yapınca..) :)

0|0
    0|0
    • ne güzel başarılar ya sana 2 sorum var, kişisel gelişim kitaplarını tavsiye edermisin yararı oluyor mu? bir de biyolojiyle ilgileniyorsun ya evrim doğru mu sence? konu dışı oldu ama ne düşünüyorsun merak ediyorum.

• tavsiye ederim tabiki ama keşke kendini ne yönde geliştirmek istediğini de yazsaydın :) genel olarak üstün dökmen, mumin sekman, aykut oğut, leil lowndes in kitaplarını öneriyorum ama bana dersen ki ben insan ilişkilerinde zayıfım ya da çevremdeki hiçbir insan beni sevmiyor yanlış anlıyor falan gibi sorunlarla gelirsen kitap da önerebilirim :) evrim konusuna da gelince buraya sığmadı ekle istersen tartışalım bunu :)

• düşündüm bulamadım

0|0
    0|0
  • nefesi bile düzgün alamıyorumki başarı kalsın..

sadece huzur verici bir yanım var bunu biliyorum o kdr..

0|0
    0|0
    • bu kadar negatif olmaman lazım istersen başarırsın birşeyler sende hayatta

• bakma böle konuştuğuma bende illaki başarabiliyorum ama belkide yalnız savaşmaktan sıkıldığım için böle konuşuyorumdur..

• elbet vardır seninde kendine göre başarıların biçoğumuz yalnızız

• İki sinir hücresi arasındaki elektriksel iletimi devreye dökmüştüm kontrplak üzerine lisede.

Olimpiyatlara katılmıştım matematik dalında %75lik başarı sağlamıştım.

Aklıma gelenler bunlar.

1|0
    0|0
  • Liseden çift dikişsiz mezun olmam

0|0
    0|0
    • tebrik ettim büyük başarı daha doğrusu buda bir başarı

• karar veremiyorum

0|0
    0|0
  • sabrım cesaretim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç başarılı olamadım bro

0|0
    0|0
    • olursun birgün umarım sevdiğin bir dalda başarılı brother

• iflas edip düşmek maldan mülkten dostan olup ailecek ayağa kalkıp koşmak :)

0|0
    0|0
    • ilginç bir başarı

• bende kalsın o. mesela 75 hz nin altında yenileme sıklıgı olan bir televizyona bakamıyorum

daha cok ayrıntı anlatırsam olmaz. kusruma bakma ama ağır bir hastalık.tı

sonra

güzel sanatlara girip okul kazanmam

ama maddi problemlerden dolayı gidemedim

inş seneye denicem tekrar.

• hımm ağır bir hastalıktı demek yenersin iyice umarım herşey istediğin gibi olur, saygılar

• Pek yok aslında ama hakem camiasına girdim o sayılırsa artık

0|0
    0|0
  • en büyük başarım başkasının yapamazsın dediğini yapmak

0|0
    0|0
  • Daha başaramadım, biraz süre ver mübarek

0|0
    0|0
  • 3 tane onur belgesi aldım anadolu üniden

0|0
    0|0
  • Yaşadığımı sanmam ya da herkesin en büyük başarısı yaşadığını sanmasıdır.

0|0
    0|0
    • çok farklı ve güzel bir bakış açısı

Yükleniyor...