Neden bana bu kadar kötü davranıyor?

Sevgılım cok degıstı.onun sehrınde 1 bcukta yemek yenılıyo benım sehrımde ıse 3de. ben erkenden uyanıp onu uyandırıyorum.uykusu cok agır baya arıyorum uyanıyor.

uyandırdım 5 dakıka da yemek yıyıp uyumus ben kactane mesaj attım.aradım ne var agzına sıctıgım dedı kufurler ettı. ben bunları haketcek bırsy yapmadım. bu cocugu unutmam lazım. grckten cok degıstı 3 senede bır ınsan bu kdr mı dgsr :(

uzaktan olmamıza bakmayn ayda 2 kez flan bulusuyoruz ama artk gerckten sevemıyorum onu..

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sevmıosan neden katlanıosun ? ? ayrıl ve dusunme onu.. sadece alıskanlık olmus sende ona karsı sevqı ve sayqı kalmadıysa ızdırap cektırme kendıne..

0|0
    0|0
  • Bir insan bir bayana nasıl böyle argo konuşabiliyor hiç anlamıyorum arkadaş ya.Sevme böyle bir insanı zaten ya.iyice monotonluga baglamıs isi demekki bu arkadas.

0|0
    0|0
  • Siz ona çok yüz vermişsiniz ve oda zaten yüzsüzmüş iyice azmış. Kusura bakmayın ama o ettiği küfrü "insan" etmez. Bir insan her ne olursa olsun karşısındakini düşünmeli, düşünemiyorsada üslubuna dikkat etmeli.

0|0
    0|0
  • sana yazık kendini heba ediyorsun haketmiyo senı bence böyle davraniyorsa falan

her zaman böyle şeyler yapan bir sevgilim olsun istemişımdir

olmadı kısmet

neyse senı haketmiyo sıktır et gitsın

0|0
    0|0
  • Hata tamamiyle senin devir o romeo julıet deviri değil be güzelim ..

Odunu karsına al sev , okşa , şevkat göster eğer adam olursa senin karsındakıde adam olur

Ve şunu unutma kaçan balık kovalanır ...

0|0
    0|0
  • aynı benim ilşki.. ilşki uzadıkça boku çıkıyo söliyim.. 2 günde bir kavga ediceksiniz.. sıkça ayrılıcaksınız.. unutmaya çalışıcaksınız ama yaşanmışlar alışkanlıklar buna müsade etmicek falan filan.. ALLAH kolaylık versin :D

0|0
    0|0
  • Çekil köşene bir süre. Yokluğun koyduğunda sana köpek gibi döner. Dönmezsede bas kıçına tekmeyi gitsin. Kıza küfür edilir mi ağır konuşulur mu. Salla takma.

0|0
    0|0
  • Seni uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir ya da onun yönünden hep onun muşunuz ona ait biriymişiniz gibi davranıyordur büyük ihtimal sen tersle ve sil

0|0
    0|0
  • baska sorunu olabilir ama baskasina yansitanlardan nefret ediyorum neden sinirini baskasindan cikariyosun . bu tarz insanlara boyle davranmayacaksin tecrube olmustur sana .

0|0
    0|0
  • insan sevdigine bu sekilde davranmaz...ya senden istedigini almis ve artik sikilmis ya da baska bir sevgilisi var maalesef.

0|0
    0|0
  • normal bir anında uykulu olmadığı bir anda görüş açık açık söyle bunları

0|0
    0|0
  • istemio artık seni.Anlasan?

0|0
    0|0
  • iyi yapmış eleman hak edyonuz :)

0|0
    0|0
  • Yavrum benim..Sen buna kötü davranmak diyorsan benim hayatımı gör bide..

0|0
    0|0
  • oo siz saygıyı kaybetmişsiniz. ilişkiyi bitirmek en doğrusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevme zaten o da seni sevmiyo artık belli etmiş.

0|0
    0|0
  • benim icin iliskide 3husus onemlidir,1)guven 2)saygi 3)sevgi...saygiyi kaybetmissiniz,ve ustelik degerini bilmiyor,ne yapmak lazim iyi biliyorsun.kendini buna hazirla ve yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...