Sınıfın eziği ne yapsın

arkadaşlar merhaba. sınıfımda kötü bir durumdayım birkaç kişinin alay ettiği laf çarptığı vurdu yani tam bir ezik konumundayım. sınıfta hoşlandığım bir kız var bu kötü sosyal statüden kurtulmam için 5 6 kişiyle kavga etmem lazım ama gözünde rezilde olmak istemiyorum ne yapim konuşmakla çözemedim.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyle kavga etme, bu sandiginin tersine bir etki yapar ve senin unlu olmaya calisan zavalli olarak taninmana sebep olur. Yapman gereken tek sey, soylediklerinin ya da sana karsi takindiklari tavirlarin umrunda olmadigini gostermek. Boylece kendine emin ve zeki oldugunu kanitlamis olursun. Buldigin gibi, senden nefret eden kisiyi, bagirman ya da saldirmandan ziyade gulup gecmen sinir eder. Kendine guven ve ne yaparlarsa yapsinlar umrunda olmaiklarini goster. Eminim asil o zaman insanlar senden etkilenecektir cunku kavga etmek degil insanlari bosverip kendin gibi olabilmek yetenek ister. Basarilar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dalga geçenleri umursama ,dik dur koz verme zamanla vazgeçerler,kız ile de yavaş yavaş selam merhaba nasılsın lar ile başla

0|0
    0|0
  • Kavga edersen dayak da yiyebilirsin,işler istediğin gibi gitmeyebilir.

0|0
    0|0
  • kızla ilgilen. çocuklarda vurursa sert tepki göster.

0|0
    0|0
  • hmm zor bir durum kızdan eminsen kavga etmeden yoluna devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavga mantığın bitti yerde devreye girer dostum

Eğer sevdiğin kız mantıksız biri olman durumunda seni seçecekse

seçmesin (diyeceğim ama aşk zaten başlıbaşına mantıksızlık değilmidir ki zaten )

Demenden korktuğum için geri vites atma hakkımı kullanıyorum senin işin zor ;) ) ..

0|0
    0|0
  • Dama oynar gibi hareket et taşını ver hepsini topla ?

0|0
    0|0
  • canını kim sıkıyosa al eline bitanesini yermisin yemezmisin , ser yere güzelce sonra akıllanırlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...