Yarı yolda bıraktı şimdi mutlu mudur?

4 senelik bir ilişkimiz vardı. 3 senemiz çok güzel geçti ( en azından benim görmezden geldiklerim sayesinde) son 1 senede saymadığı erkek kalmadı. Yok beni istemeye geliyorlar yok biri bana çiçek gönderdi biri numarasını gönderdi. Böyle yapmasının nedeni benim onu istemememis. MBende başkalarının ismini duymak istemiyorum böyle yapacaksan daha fazla bağlanmadan ayrılalım bana umut vermme diyordum.ailem onun ailesiyle tanışmaya gitti. Anneme anne babama baba diyecek kadar samimilerdi ve sürekli senden başka kimse olmayacak sadece sen olacaksın ömrümün sonuna kadar sadece seni seçeceğim diyerek iyice bağlanmama neden oldu. Bende bu sözlerine kanıp haklı olduğum konularda bile tamam sen haklısın deyip her seferi de özür dileyen taraf oldum. Asıl bomba aynı gün içerisinde babamla konuşup babam artık beni istemeye geleceğini söyledi deyip akşamınada hicbir neden yokken ne var allahın belası diyerek açtığı telefonda benimle dalga geçip baska biri var hatta şu an parmağımda yüzüğü var ben çok mutlu olacağım deyip. Komiksin boş konuşuyorsun git ailenede başka biri var de ona şans verecekmiş de deyip bir daha beni asla arama deyip telefonu yüzüme kapattı. Allah şahit benim vicdanım çok rahat. Ne aldattım ne yalan söyledim nede ondan başka birinin adını ağzıma aldım. Bundan sonra ne kadar mutlu olur ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bana pek şaibeli geldi..

Kimse böyle bir anda bu şekilde bitirmez ilişkiyi hele ki aileler de tanıştıysa buna müsade etmez ailesi... sonuçta yol göstericiler ve yanlışı görürler... böyle birşeye izin vermezler...

Bi de çocuk birden nerden nasıl çıktı... ailesi seni biliyorken onunla yüzük takmasına nasıl izin verdi..?

Kafamda soru işaretleri var.. :S

Bence altında yatan başka sebepler var...

0|0
    0|0
    • Bendede soru işaretleri var benimle konuşurken aynı anda kaç kişiyle konusuyordu. Yüzükte aile arasında değil çocuk manevi değeri var demiş vermiş. İkinciside bu konu 1 gün içinde gelişmiş gibi gelmiyor bana

• babası bilmiyor yani.. :A

ya ne bilim bence var altında bişiler

Kızlar Ne Diyor 5

• insallah delielr gibi pisman olur yazik gercekten ileride asalak biriyle evlendiginde kiymetini anlar sen tamamen bosver onu iyi birini bul bu sefer onuda dusunme

0|1
    0|0
  • Yok artik sakami bu :O

0|1
    0|0
  • ben okuyamadım ama belliki bir derdin var aşktan yana ama takma seni hakeden biri değilmiş gözü dışardaymıs hayırlısı olmuş kendinden daha kötüsünü düşün ve haline şükret

0|0
    0|1
  • Ya bu olay gercekmi valla geksn uzuldum sahsen ya%:/

0|0
    0|0
  • gün olur dewran döner bence sen şu an rahat ol zaten o senı tekrar arycak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sakın arama onu ararsan bıtaraflarını kaldırırsın ama merak etme cokta surmeyecek pısman olacak asna bırgun mesaj ıgeldıgındede sakın karsılık bıle verme sen kurtulmussun bellıkı hem karaktersızmıs hemde aklı kıt mıs sen kurtulmussun gıt bır kurban kes

0|0
    0|0
  • ondan çıkar elbet bu yaptıkları. ha bu olay benim başıma gelse ne yapardım? gider kuytuda bir yerde yakalar tecavüz eder bırakırdım orada. ondan sonra parmağındaki yüzüğü yalayarak mutlu olmaya devam etsin.

0|0
    0|0
  • gün olur devran döner, horoz domalır tavuk gömer kardeşim meraklanma. (tavuk burada sen oluyorsun)

0|0
    0|0
  • Uzun iliski sonrasi evlenememe sendromuna girmis kız. Sen de biraz pisirik oldugun icin kavga gürültü kopmus.

Bundan sonra mutlu olabilir tabi. Nasip.

0|0
    1|1
    • ne alakası var pısırıklıkla

• Dostum yeri gelince kac sene olursa olsun silip atmayi bilmelisin.

Haksiz yere Özür dilememelisin.

Kizin sana saygisi kalmamis. Bu yüzden bitmis

Bence aptallim etmis seni birakmakla, ama bu mutlu olamayacağı anlamina gelmez.

Unut gitsin sen de onune bak. Cok baglanma bir dahaki sefere

• Bu arada yüzük meselesine inanmadim. Bence kiskandirmak icin oyle demis.

Dedigi gibi kiz sendroma girmiş normal davranmiyor. Bosver birak. Artik mutlu olamazsiniz siz.

• Hiç bir zaman mutlu olmayacak elbette.böyle insanların sonu bellidir.Allah büyük,unutmaya çalış,gördün işte nasıl bir insan olduğunu.Değmez değil mi ?

0|0
    0|0
  • abi o mutlu olduğunu sanıyo elbet biri çıkıp onun istediklerini yapmayacak belrli biyerden sonra seni özler ama birden öyle yapması demek bu olayın öncesi var diye düşünmeme neden oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...