Iş yemeği we dönüşü.......

merhaba..eşim iş arkadaşlarıyla iftar yemeğindeydi herhangi bir sıkıntım yok eşimle ılgılı fakat yemek dönüşü ewli bı bayan arkadaşını(kendisini ben de tanıyorum fakat samımıyetmız yok)bırakmak durumunda kalmış.bu bayanın eşi ve arabası oldugu halde eşinın gelıp almaması eşimle beraber dönmesi nedense canımı sıktı içime doğmuş gıbı dunden de tembıhlemiştim herhangi bir durumda boyle bırşey yapmamasını önceden aynı yerde çalıştığımız için birimindeki bayanların dawranışlarını az çok biliyorum.bu sbeple canım sıkıldı bıraz ne kadar guwensemde bı bayanın uzun bır yol boyunca eşimın yanında oturup ewne bırakmasını çok mu abartıyorum?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayır abartmıyorsun. Hele ki evli bir adamın evli bir kadınla ne işi olabilir. Kadın bunu istese bile adam olmaz sizi bırakamam demesi gerek. Ayıp günah.

0|0
    0|0
    • bayanda başörtülü gayet bole şeylere dıkkat eder gozuken bır ınsan başörtülü weya olmaması kişinın karakteri değil tabıkı ama

• bence o bayanın eşinınde rahatsız olması gerekır..gerçı ole olsa buna rağmen bayan yapmazdı bole bişi...

• Kanımca o kadının eşi de rahatsız olur. Lakin yine kanımca o kadının bu durumdan haberi yoktur diye tahmin ediyorum. aksi halde sıkıntı yaşanabilirdi.

Erkekler Ne Diyor 8

• gayet doğal kıskanman.

0|0
    0|0
  • hayır abatmıyorsun

0|0
    0|0
  • bence normal kıskanman

0|0
    0|0
  • Ewt fazlasıyla abartiyorsun.bu esine guvenmedigin anlamina gelir. Ne kadar inkar edersen et

0|0
    1|0
  • ihtimalleri göz önünde bulundurmak bazen gerekli.. geç kalınmıs cenazeye amin dememen için..

0|0
    0|0
    • bencede...her zaman karşımdakı eşim bıle olsa asla dememek lazım we tedbırlı olmak gerekıyo ama ben aramızda bı sıkıntı olmadan tepkı wermek ıstıyorum kı tekrarı olmasın ustune oncekı gun tembıhlemıskenn...soylesem goturemem mı deseydım dıcekk..ama farklı bı yere gıttıgını soyleyebılırdı..

• önemli olanda bu saygı bunu kaybetmeyın .. iş yerine gidiş sayınızı arttırın ve ordakı ilgi alakanınız daha fazla belli edin..

• belkıde...

• KISKANÇLIK DUYGULARI AGIR BASMIŞ :D

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir fikirler

mesela bu durumu ben yaşamış olsam bende düşünürdüm senin gibi

0|0
    0|0
  • eşine neden güvenmiyorsun? iş yerinde günlerce birlikteler zaten, o zaman işten de çıksın adam

0|0
    0|0
    • iş yerınde de samımıyet kurmaya çalışan tıpler wardı bılıyorum bu sebeple bı kurt düştü zaten..iş arkadaşı kotu anlamda bı genelleme yapamam zaten ki kendısı soylemese haberım bıle olmazdı ama aynı durumdan kendısı olsa çok rahatsız olurdu bunu bılıyorum...

Kızlar Ne Diyor 8

• bende olsam kıskanırdım.eşine tekrarlanmamasını iyice anlat

0|0
    0|0
  • Haklısın, kendi kocası neden gelip almamış? Niye bırakmak zorunda kalmış onu da anlamadım. Sen de bu konuda uyardıysan, hassasiyetini belirttiysen hiç yapmamalıydı. Çok can sıkıcı gerçekten.

0|0
    0|0
    • ki ben yemekte arkadaşlarının yanında sorguluyo gıbı olmamak ıcın aramadım bıle gıderken kuzenıme bıraktı we donerken arayıp hbr wermesını ıstedım aradığında ben çıktım pınar yanımda bırakıp 10 dk ya ordayım dedı ...eşim başka yerde o tarafa gtmycem de dıyebılırdı..uzun bır yolu başbaşa gelmemelıydıı

• Eşine güvensen de o kadının niyetinin ne olduğunu bilemezsin. Sıkılman çok normal.

• valla ben aşırı kıskanç tiplerden değilim ama seninyerine koydum kendimi kıskanırdım azıcık. eşi var diyosun neden o almıyo yani.

0|0
    0|0
  • Evet bu ne kiskancli ya, sen kocani tanimiormusun, kadin onu arabada bastan cikaracagini mi dusundun..

0|0
    0|0
    • baştan çıkartmak değil de bunun için sadece bozulduğumu anladı tepkı bıle wermedım yanı ama garip geldi yani..eşime karşı bı sıkıntım yok fakat rahatsız oldum ne bilim

• Hiçte abartmıyosun bence. Ben olsam fitil fitil burnundan getirmiştim.

1|0
    2|1
  • böyle devam et, yakında aldatıldım diye gelip soru açarsın

0|0
    0|0
  • Senin kocanda da iş yok o kadında da

0|0
    0|0
  • eşin belki güvenilir biri ama sonuçta karşisinda bir dişi var ve erkekler görsellige ilgiye hemen kanar.. bu yüzden iş dişinda tabki onunla olması seni endişelendirir.çok haklısın.. bazı kadınlar cidden çok fenalar. hiç yapmaz dedigin erkegi bile ne hale sokuyolar.bi açıklarını bir boş anlarını yakalasınlar yeterki. bence eşine bunu hissettirme hiç.inkar edip senden uzaklastrmaktan başka işe yaramaz. sen daha baskın olmaya çalış.kaptırma kocanı=)

0|0
    0|0
Yükleniyor...