L carnitine kullanan ve yarini goren var mi?

Arkadaslar 5 aydir spor yapip gayet iyi omuz kol sirt ve gogus gelistirdim. Ancak spora baslamamda ki asil neden olan gobek sorunumu cozemiyorum. Gobegim bir turlu erimedigi gibi sikilasmadi da. Bu nedenle kardiyo ve karin calismalarina agirlik vermeye basladim.

Sizce yag erimesini hizlandirmak icin L-carnitine de kullanmaya baslasam mi? Normalde disaridan besin destegi almadan calismayi tercih eden biriyim. Ama gobek yaglarimdan kurtulamiyorum. Ayrica L-carnitinin raporlanmis pek bir yan etkisi de yokmus. Kullananlarin tavsiyesine gore baslayacagim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yağ yakımını hızlandırmak için aç karnına ama su içerek calısabilirsin. protein agırlıklı beslenebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hıc bır zararı yok metobolızmayı hızlandırıyor ısede yarıyor spor yaptıgın surece kullanmalısın sporu bıraktıgında ya da yapmadıgında kullanma o zaman ıse yaramaz

0|1
    0|0
    • size bir şey soracaktım ama eklerseniz hoş olur

• İyi o zaman en azindan bir paket alip deneyecegim bir sure. Zaten sadece spor oncesi veya kullaniliyomus. Peki tavsiye ettigin bir marka var mi? Eczaneden herhangi bir marka olani alayim mi? GNC gibi yerlerden de alinabiliyormus.

• Eczaneden al solgarın urunlerı guzel bıtkısel aynı zamanda onu tavsıye ederım ya da ılac olarak satılanlar var sıgorta oduyor cok pahalıda degıl dıl altı onuda kullanabılırsın ıkısıde guzel

• başla dene görr

0|0
    0|0
  • Zararı yoktur da,zaten başlamışsın karın antrenmanlarına erir bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• glutamin kullan

0|0
    0|0
  • bende alacam power sisstem l cartine sıvı şeklinde olanlarından cok iyiymis hocalarım söledi

0|0
    0|0
    • Ben de bir sure deneyecegim. Bu dedigin urunu spor hocama soracagim yarin. Bnu nerden aliyoruz? Eczanede mi satilir?

• Eczanede satılmıyo ben spor mazemesi satan yerden alcam

Yükleniyor...