Selam arkadaşlar, yarın bir bayan arkadaşım yanıma gelecek...

Selam arkadaşlar, yarın bir bayan arkadaşım yanıma gelecek, bekar evini tahmin edebilirsiniz, biraz dağınıktır. Bayanlara özellikle sorum şu: Bir erkeğin evinde nelere dikkat edersiniz? Bugün evi iyice temizledim, topladım, on numara oldu. Yalnız buzdolabı biraz boş sizce neler olmalı? Vereceğiniz fikirlere göre mutfak ihtiyacımı marketten karşılayacağım. Bir de hafta sonu izlenebilecek (DVD veya sinema) tavsiye edeceğiniz bir film olabilir mi? Salonumda nasıl bir ambians yaratmalıyım, arkadaşım özel benim için...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle evi toplamış olman güzel bir davranış ben evi temiz görsem beni gerçekten iyi agırlamak için çaba göstermiş oldugunu düşünürdüm ayrıca bir erkek dagınık olabilşr evet ama pis olmasın yeterki öncelikle tuvalet ve mutfagı tekrar kontrol et derim evin temizliği burdsn belli olur, oturacagınız oda çok ışıklı olmasın bir müddet sonra bu rahatsız edebilşr ve yorar.. Film olarak tabikşde romantik komedi be macera seçmeni öneririm.. Buzdolabina gelince kız ark alkol pek sevmiyorsa yani özel gün tercih ediyorsa dolanını içkiyle doldurma ayyaş havası verirsin.. Eğerki seviyorsa bir tek kırmızı şarap iyi gider ama ramazan malum bence sen soda ice tea ve meyve suyu koy ki ne içersin dediğinde o yok bu yok deme aparitif küçük şeyler al mutlaka kahvaltı birlikte yapacaksanız mutlaka al bişiler kuru kuru geçirme, 2 gün kalcaksa bir akşamını izmirin güzel kordonun yürüyüp birşeyler içerek geçirin derim hep ev olmaz 2 saat yeterli böyle işte ya :)

0|0
    0|0
    • evet teşekkür ederim yorumun için :) dikkatle okudum, peki ilk kez evime geliyor, ve bende kalacak yatak odamda mı ağırlamalıyım yoksa salonda ona özel yatak mı hazırlamalıyım? Yani yakınlaşıp yakınlaşmayacağımızı bilmiyorum :)

• Otele gelmemesi çok normal hibir kız otele gitmez bunu unutma ev ortamı daha samimi ve erkek ark olma olayına yakındır oyüzden şimdi durumlar değişebilir umarım herşey istediğin gibi olur ve güzel unutulmıcak 2 gün geçirirsiniz :)

• teşekkür, bakalım göreceğiz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız evi gibi olması da pek hoş olmaz, erkek evi dediğin hafif dağınık olacaktır öbür türlü yapmacık olduğu belli:)) İkincisi ise, yemek olarak şahsi fikrim sakın sarımsaklı bir şey ya da dişinize yapışacak tarzda bir şey alıp yemeyin. Kelimenin tam anlamıyla rezillik, felaket. Ve film olarak da diyorum ki; When Harry Met Sally olabilirdi:))

0|0
    0|0
    • yok kesinlikle sarımsak yemeyiz, sonrasını düşünerek :) hazır pizza mı alsam acaba? ya da yemek mi ısmarlasam?

• ısmarla ısmarla, bonkör erkekler gözde 1 numara tabii:) ama dara da sokma kendini kızı alıştırıp da:)))

• anladım elimizi cebimize sokacağız artık :)

• bi kaç meyve,içecek bseyler ve çerezle buzdolabıı konusunu kapatabilirsin...Salon konusunda evi görmedn bisy diyemycm malesf. :/

0|0
    0|0
    • içecekten kastın ne alkol mü? eğer öyleyse ne tavsiye edersin? salonum modern döşenmiş ses sstemli ve lcd ekranlı bir tv ünitesine sahip. tek bir sarı ışık ki o da ışığı yukarı veren cinsten var, düşük ses yabancı müzik açıp kitap okuyorum bazen çok iyi bir ambians oluyor.

• peki sence 2 gün evde mi takılmalıyız? yoksa İzmir'de bir yerleri gezmeli miyiz?

• Bilemiycem . :/ Sana kalmış bsey.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...