Arkadaşlar yardmlarınızı bekliyorum

1.arkadaşlar kızların lalı lulu konuşmasını ya da lanlı konuşması normal midir

2. erkek gibi yetişmiş bir kız tam olarak erkek gibi değil ama erkeksi özellikleri de var diyelim böyle bir kız tam olarak kadinsi olmasını istiyorum henüz üniye gitmemiş üniye gidince düzelir mi

yardimınızı bekliyorum lalu lulu konuşmasını istemiyorum tam olarak kadınsı olmasını istiyorum ne yapabalirim ?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer bir şahıs hakkında konuşuyorsak, maalesef arkadaşım. Onu değiştirmen imkansız. Ama ileride hayat onu ne kadar büyütür, geliştirir bilemeyiz. Bir insan 7sinde neyse 70inde o diye boşuna demiyorlar sonuçta

0|1
    0|0
    • yani biraz daha kibar tam olarak kiz gibi davranmasını istiyorum hiç ümit yok mü üni hayati değiştirmez mi onu

• belki değiştirir kimse bilemez, ama onu olduğu gibi sevmiyorsan hayatın böyle geçmez bunu kabullenmek gerek. Bundan rahatsız olduysan ve dile getirdiysen, gene de değişmiyorsa öyle kabul et ya da hayatlarınızı ayır... "bence"

• hm zor birşey istemiyorum ki sadece biraz daha kadinsi davransin istiyorum tabi konuşmaları felan lanlı lunlu ya da la li felan konuşmasın istiyorum bu o kadar zor mu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...