Evlisiniz ama birinden hoşlandınız ne yaparsınız?

eşinizi seviyorsunuz gayet saygılı bir birlikteliğiniz var, ama birinden etkilendiğinizi hissettiniz, bu durumda ne yaparsınız?

Güncellemeler:
farklı bir düşüncesi olan yok mu?
aynı ortamda olma zorunlulugundan dolayı uzaklaşamıyorsunuz? işinizi degiştirme sansınızda yok ne yaparsınız?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ortamda olma zorunluluğundan dolayı uzaklaşmıyorsan düşüncelerini bundan uzaklaştırmalısın.

0|1
    0|0
    • ama nasıl? demesi kolay da...

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 10

• ben beğendiğim kişinin hangi özelliğinden etkilendiğimi öğrenmeye çalışırım. yani önce kendimle yüzleşirim. sonra bu özelliği eşimde bulup bulamama ihtimalini sınarım. eğer bu özellik eşimde bulabileceğim ama biraz çaba sarf edilmesi gereken birşeyse bunu eşime açık bir şekilde ifade ederim. yani gidipte ben birinin şu özelliğinden hoşlandım sende de o olsun diyerek değil tabi daha yapıcı bir yaklaşımla. eğer bu özellik benim eşimde bulamayacağım bir durumsa eşinizde daha önceden etkilendiğiniz bi özelliğin tekrarlanmasını sağlayabilirim.

0|1
    0|0
  • Birinden etkilenmem için kalbim olmalı.Kalbim eşimde, gözlerimde onun aşkından kör olduğu için hoşlanma ihtimalim yok.

0|3
    0|0
  • Kafaya takmazdım... Onla yaşadığım bir dakika bir ömre mal olabilirdi. Bir anlık zevk için bu kadar çirkinleşmeye gerek yok...

0|0
    0|0
  • evlı degılım ama yanlıs olan seylerden uzak dururdum, yanlısa yaklasacak kadar ıcınde bulunmazdım kı evlendıysem asık olup sevdıgım kısı ıle evlenmısımdır onu uzmemek ıcın elımden gelenı yapardım.

0|0
    0|0
  • Kendime iki tokat atarım, toparlarım kendimi. Ne gerek var yabancılar için, hayatının benimle değerleneceğine kanaat getirerek benimle evlenmiş olan birini üzmeye?

0|0
    0|0
  • eşin de başka birinden hoşlanıyordur..bu durumu düşün bi istersen

0|0
    0|0
    • olabilir düşünce dünyası bu

• Ayrılırım. Hoşlaştığım herife koşarım.

0|0
    0|0
  • O kişiden uzak dururum.

0|0
    0|0
  • aldatmak bana göre değil.

0|0
    1|0
  • eşim bana böyle birşey yapsa ne hissediceğimi düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kişinin çevresine bakışı ile ilgili ama Etkilenme olabilir bu sanırım normal. Fakat etkilendim diye aklı beyninden başka bir yerdeymiş gibi hareket etmem. Zaten "hala yaşamak istediğim farklı şeyler var" diyebileceğini düşünen insanlar için evlilik vakti gelmemiştir. Doğru hareket tarzı kendine hakim olmaktır.

Şimdilik hiç ikilemde kalmadım, en kötü durumda sanırım mutlu aile tablomu düşünür ona konsantre olmakla kendime hakim olmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Evlendi isem başkasından hoşlanma ihtimalim bitmiş demektir .

1|0
    0|1
  • etkilenmek normaldir duygularımı kontrol edebildiğim kadar arkadaş olmayı denerdim kesinlikle ileriye gitmezdim

0|0
    0|0
  • Etkilendiysem önemli değil ama aşık olduysam evliliğimin sonu olur

0|0
    0|0
  • Anlık heves de olabilir biraz beklemek kendini o etkilendiğini sandığın kişiden uzak tutmaya çalışmak gerek.halen devam eden birşeyler varsa ve çocuk falan yoksa ayrılık düşünülebilir

0|0
    0|0
  • Haşlanmayla sınırlamanı tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • bu esimi sevmiyorum demektir, sevmezken de uzatmak mantiksiz

0|0
    0|0
  • İkna et bi şekilde evlen ikisinide idare et işte zor bişi değil

0|0
    0|1
    • sen bunu mu yapardın?

• hayatında en önemli sey var, bunu riske atmak zor

• o zaman kelepçeleyeceksin kalbini sevmeyeceksin bir gönüle iki sevgi fazla diyeceksin ve rahat bırakacaksın onu

• onuda kuma olarak alırım

0|0
    1|1
    • o zaman 3 metrelik yatak lazım olur

• onunla da evlen ikisinide sev say

Yükleniyor...