Evet kızlar böyle bir evlilik teklifi alsaydınız cevabınız ne olurdu?ve erkekler böyle bir cevap alsaydınız?

link evet kızlar linkteki gibi bir evlilik teklifi alsaydınız cevabınız ne olurdu?Erkekler siz böyle bir evlilik teklifi yapsanız ve böyle bir cevap alsanız tepkiniz nasıl olurdu?

Güncellemeler:
Benim bu olayla ilgili tahminim şöyle; bu çocuk kızın sevgilisi falan değil büyük ihtimal peşinde koşanlardan biri ve kız onu kesinlikle istemiyor,çocuğun amacı kızın yakınlarında olup çevresine bir göz aşinalığı oluşturmak,çevreye kendini tanıtmak ,kızı reklam etmek ve varsa kızla sevgilisini arasının bozulmasına sebep olmak.Taman seviyor olabilir ama kız kesinlikle sevmiyor belli.Ayrıca bence araba da kendinin değil büyük ihtimal kiralık.Ama kız güzel kızmış ben de olsam peşini bırakmazdım :)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• ay çocuğu rezil etmiş

0|1
    0|1
    • birkere kız hiç güzel değil.zevkin kötüymüş.2.si bence çocuk buna vaktinde yamuk yapmış kız bundan nefret etmiş bence

• Anlaşılan sen yüzü bebek yüzü gibi olanlardansın herkesin senin gibi olmasını bekleme.Ben de özellikle yüz güzelliğini isterim ama onu bulmak zor

• haklısınız

Kızlar Ne Diyor 7

• Gördüm bunu haberlerde üzüldüm adama ya :S

1|3
    0|1
  • yazık adama ya vicdansız kadın

0|2
    0|1
  • Yazık çocuğa ya düşünmüş etmiş benim erkek arkadaşım böyle birşey yapsa hiç durmaz sarılır evet derdim

0|2
    1|1
  • Bir insana karşı boş isem, büyük konuşmak istemiyorum ama dağı taşı da delse benim için bir şey ifade etmez.

1|1
    0|2
  • çok güzel bir evlilik teklifi değil ama çocuk çok kötü bozulmuş ya..kız biraz daha kibar olabilirdi yazık olmuş.

0|2
    1|1
  • Sen o kadar emek ver sonra hayir Cevabi al yazik olmus gercekten

0|1
    0|1
  • hayır demişhahahaaah

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...