Çok yakın arkadaşınız ile dargın olduğunuzda ve bir daha görüşemeyeceğiniz için ne hissedersiniz?

çok yakın arkadaşınız ile ve dostunuz ile dargın olduğunuzda ve bir daha görüşemeyeceğiniz için ne hissedersiniz ?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• bu duyguyu iyi yaşadım ilk başta hissettiğim nefret oluyo..zaman geçtikçe kırgınlık falan baya geçtikten sonra bumuydu be diyorsun aklına geldiğinde tek şey mide bulantısı galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Çok yakın bir arkadaşımla dostumla dersem daha doğru olur,bazen ufacık bir şey için tartışırız sonra başka yerlere gider konu.Konuşmayız bir süre.Ölsem daha iyi derim içimden hep hiç dayanamam onunla konuşmamaya en fazla 2 gün dayanmıştım bir keresinde.Bir daha görüşememek söz konusu bile olamaz hiç dayanamam ben.

0|0
    0|0
  • Hafif bir burukluk. O kadar.

0|0
    0|0
  • omzuma kocaman bir yük almışım onu taşımak zorundaymışım ama onu gururla taşıyormuşum gibi hissediyorum tabii o bana yanlış yapmışsa ama ben ona yanlış yapmışsam uykularım kaçar yaaa hayatımın yarısını kaybetmişim gibi hissederim

0|0
    0|0
  • İlk başlarda kızgınlık , nefret sonraki evrelerde hiç bişi hissetmeme daha sonra karşı tarafı görünce hissedilen özlem duygusu son olarakta barışma .

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar çok sinirliydim,öfke doluydum.buna rağmen onca yaşadıklarını gözünün önüne getiriyor insan ve vefa diyorsun.üzüldüm sonrasında ama şuan hiç bir şey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • çok yakın dosttum vardı gerçekten yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ama 4 senedir sesini bile duymadım

0|0
    0|0
  • 2yıla yakın dır yazdıgın durumu yaşıorum eksik oluosun :((

0|0
    0|0
  • Hiç birşey hissetmiyorum.Aldırdım ben o duygularımı.

0|0
    0|0
  • İçim sızlar

0|0
    0|0
  • haklı olan taraf bensem hiç birşey hissetmem elinde sonunda arayan o olcak bilirim

0|0
    0|0
  • Bir-iki tanesi dışında üzülmem.Bir de onu kaybettiğimde yanımda olan birileri olursa umursamam bile.Çünkü umursadığımda üzülen ben oluyorum,umursamadığımda hepsi geri geliyor.

0|0
    0|0
  • dostum dediğim birisi yok. sanırım bundan sonra çok yakın arkadaşımla görüşemeyeceğim ama aramızda bir kırgınlık yok

0|0
    0|0
  • eger bir daha görüsmeyecek kadar darıldıysak öfkeden baska birsey hissetmem o an ve sonrasında nefret duyarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dostlarımla dargınlığımız olmadı hiç. birbirimizi anlayabildiğimiz ve iyi anlaşabildiğimiz için dost olduk zaten.

0|0
    0|0
  • cok yakin dostumla ne olursa olsun darilmam..dostluk apayridir..gercek dostlar kolay bulunmuyor kardesim..oyle bir durumdada hemen barisirim.sende oyle yap

0|0
    0|0
  • Ağır üzüntü. Yetersizlik duygusu. Yalnızlık.

0|0
    0|0
  • Ne bok yerse yesin derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...