Cardozo tamam sadece imza kaldı

Herkese iyi akşamlar az önce spor sayfalarında gezerken Cardozo haberi gördüm inanmadım tüm güvenilir sitelere baktım ntvspor trtspor acunn felan hepsinde Cardozo transfer haberleri var Cardozo bitmiş sadece imza kalmış bu konuda ne düşünüyorsunuz :D

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• cardozo has golcüdür

ülkemizde görmek güzel olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayırlı olsun eğer alırsa beğendiğim bir forvet oyuncusu

0|1
    0|0
  • iyi transfer

0|1
    0|0
  • FB'ye iyi gelecek oyunculardan..

0|1
    0|0
  • fenerbahçe'ye transferi bitse de bitmese de ülkemize özgü olarak, fazlaca abartılan topçudur. 30'una gelmiş ve son sezonda parlamış ama gelgelelim burada adama adeta yeni messi gözüyle bakılıyor. hugo almeida'nın ruh ikizidir bir nev'i ve bana göre öyle ne korkulacak ne ligin tozunu atacak ne de öyle ciddi rakiplere korku salacak bir forvet değildir. ha iyi forvettir orası ayrı elbet.

bunları sırf fener'e gidiyor diye söylemiyorum. gitse de gitmesede düşüncem aynı. iyi forvettir dediğim gibi ama bizim ülkemizin malum huyu, abartmayı bile tadında bırakamıyoruz. transferi gerçekleşirse de tam fener transferi olur hele ki moussa sow'u bu adamı almak için gönderirlerse evlere şenlik.

0|1
    1|2
    • Türkiye standartlarının çok üzerinde bir forvet ama asla bir M. Sow değil eğer fener Cardozoyu aldı diye Sowu satarsa öyle yönetimin anasını ...

• Sonundaaa diyorum ne dicem ! :D İnşallah imzayıda atarda Fenerbahçem ortalığı Kasıp kavurur :D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ntvspor ligtv bütün ajanslara düştü kesin oldu bu transfer kuyt,sow cardozo bence muslera düşünsün :D.

0|3
    0|0
  • Musa Sow' un liverpool ya da arsenale gitme ihtimali var. zaten sow' un hayalide premier ligde oynamak. o yüzden cardozonun gelmesi çok iyi oldu hemde fiyatının 15 ten 6 milyona düşürülerek alınması çok iyi oldu. minimum 18 gol atar

0|1
    0|0
  • Cardozo imzalı resmini mi göndermiş :)))

0|1
    0|0
  • Cas dan olumlu cevap gelince olacaği buydu zaten... hayirlisi olur inşallah...

0|1
    0|0
  • İnşallah gelicek hayırlısı ve estirecek

0|1
    0|0
  • resmiyete dökmem kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...