Adamın gözü hala dışarda..Ne yapmalı ne etmeli?

adama herşeyini veriyosun,hayatını,soyadını,gençliğini.ama adamın gözü hala dışarda.göz o*su çok affedersiniz...Naparsınız ?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl gitsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sana karsı gorevlerını yerıne getırıyorsa altında bısıy aramam erkeklerde bu olay genelde var cunku hormonsal bır durum en sadık erkeklerde bıle gozu o dedıgınden olanlar cıkabılıyor yanlıs bırsey ama oyle. ona soyle dıyebılırsın ama bende baksam hosuna gıdermı

0|0
    0|0
  • işte sorunda burada nerede kadir kıymet bilmeyen insan var onun peşinde herkes neden değer verene değer verilmez ki... yapacak bir şey yok mutsuz isen ayrılacaksın ne yazık ki huzurlu ve mutlu olamazsınız bu şekilde

0|0
    0|0
  • Faydası olmayan otu biçmeli faydalı olanı kaynatıp içmeli sen anladın onu :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok maalasef

0|0
    0|0

• içinde yoksa şayet bu saydıkların... evine bağlayamayan gözünü dışarda bırakan kadın otursun düşünsün... neyi eksik yapıyrum ben... içinde varsa zaten yapacak bişeyin yok...

0|0
    0|0
  • silerim... değerimi bilmeyenin değerini bilmem.

1|0
    0|0
  • ilk başta hayatına sokmadan önce adamın karakterini iyi tahlil etmen lazım

0|0
    0|0
  • çocuk yap :D

0|0
    0|0
  • hak etmeyenler her şeyi bulur her şeyi alır

hak edenler de yalnız kalır

0|0
    0|0
  • Ne zararı var bunun rahat bırakın artık şu erkekleri ya :)

0|0
    0|0
  • Ypacka bir şey yo kdemekki beni istemiyor kıymetini biclek bşaka birine..

0|0
    0|0
  • senin gibisini bulupta hala gözü dışardaysa vay vay:D

0|0
    0|0
  • Evlendin mi ?

0|0
    0|0
  • Karakter fakiri dyoruz bölelerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gözün ciksin der ayrilirdim heralde.

1|0
    0|0
  • kimse sevginin değerini bilmiyor bu zamanda kimse

1|0
    0|0
  • ALLAH korusun onun gibilerden..neden gözu disarida onu bulmaya chalisirim,belki kadinin ilgisizliyi,bakimsizligi,ne bileyim bir suru sebep ola bilir,önce kendimi duzeltirdim yalnisim varsa baktim sorun bende degil onda o zaman gozumu bile kirpmam ayrilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...