Ne uzun ne de kısa olmayan ama şekil almayan saçınız var mı sizin de?

merhabalar kankiler.

şimdi benim sorum saç bakımından anlayan insanlara. cinsiyet farketmez. bir zamanlar -ergenken- tutulduğum bir sevdanın közleri içimde alevlendi ve saçlarımı uzatmaya karar verdim tekrar. yalnız şu an öyle bir haldeler ki, uzun desem değil. kısa desem hiç değil. ortada bir yerde sessiz sakin uzamaktalar fakat gelin görün ki ısrarla şekle girmiyorlar.

telleri kalın ve oldukça gür siyah renkte saçlara sahibim. en kötü ihtimalle 2 günde bir duş aldığım için yağlanma ya da kirlenme gibi bir talihsizlik gelmiyor başlarına. genelde sağa atarım ellerimle duştan ya da yıkadıktan sonra, fakat artık istediğim gibi durmayıp dağılıyorlar!

öhöm, bu kadar tıraştan sonra sadede geliyorum.

benceğiz bu haşmetli ama şekilsiz saçlarımı şekilde tutmak istiyorum. jöle kullanmayı ilkokulda bırakmış olduğum için bunu bir seçenek olarak saymayalım.

üstün bilgi ve yoğun ilgilerinize dayanarak bunca ayrıntıdan sonra soruyorum; ne yapmalıyım?

not: şampuan, saç kremi vs.tavsiyesi alınır.

not2: "kestir gitsin ne uğraşıyon bea!" diyecek olan kardeşlerimi alınlarından öpüyorum.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben bu saç şekkilendirmelerin birşeyi biliyorum saçın eğer yağlı ve düzze her şekili verebilirsin

ve de ince telli olacak

sana tavsiyem Slikhaar TV google yaz youtube de bir sürü saç şekil yapma şeyi var(justin bieber mario gomez marco reus gibi) tabi öncelikle wax alıcaksın ve saçlarını o şekile göre kestireceksin

0|0
    0|0
    • maalesef saçlarım uzayınca dalga almaya başlıyor, bir sıkıntım da bu zaten. tavsiyene uycam dostum, teşekkür ederim.

• ara makas attır seyrekleşir saçların

0|0
    0|0
Yükleniyor...