Kankalar, kas falan gelistiriyorum ama garip hissediyorum

Son 1 aydir kas gelistiriyorum. Ama garip seyler hissediyorum. Sanki kaslarim gelisirken, beynim de kuculuyor gibi. Cok kotu bir his bu, neden olmus olabilir bu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• şaka maka arkadaşlar konuşurken duymustum ne kdr gerck ne kdr dogru bılemem :)) kas yapanın zihni daralıyor demişlerdi bnde atladım :)) hmn yapıştrdım sağlam kafa sağlma vücutta bulunr spor yapan insan dinç olur sağlam olur aksine spor yapmayan tembel hantal olur sizin gbi dedım sustular :D

0|0
    0|0
    • haklisin dostum. Kanka bak, ben yeni basladim ve zamanimin cogunu kas gelistirmeye harciyorum su aralar. Hal boyle olunca, kitaplara daha az zaman kaliyor ve ne bileyim, zekam geriliyor gibi geliyor. Ama dedigin gibi, saglam kafa saglam vucutta bulunur.

• yağ takma bak kafana bn yıllardır ilgileniyorum amcam sağolsun kucukken bna şınav cektrrdı :) köyde yasardık çesmeden su verırdı bıdonla elıme tasın ustunde kostutrrdu sıcaktn ayaklarım yanardı ama faydası olurdu :)) 7. sınfta tam olrk basladım veşu angayet ıyıyım arkdaslar hayret edıyo bna bodye gtmedım kendı çabamla şınavla mekık kardiyo çalışarak yaptamam :)) unutma fazla kas ıyı deıdlr sakın aşırı yapma :) bdne hevesle basladım snra kafa dank ettı kas oluşumu esnekliğini çevikliğini engllr

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Beyni bilemem de omuzlar genişledikçe kafa küçük kalıyor bende bu durumdan rahatsız oluyorum

1|0
    0|0
  • bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Belki yorgunluktandır kardeşim. Kendine çok mu yükleniyorsun?

0|0
    0|0
  • Böyle şeylerle kendini yorma.

0|0
    0|0
  • ben de başlayalı bir ay oldu kasları çok besleyince beyin de küçüldü haliyle

0|0
    0|0
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz yeterki çalı ş

0|0
    0|0
  • devam sorun yk

0|0
    0|0
Yükleniyor...