Hangi kadını tercih ederdiniz?

Selam erkeklerimize bir soru; iki tane bir kadın olsaydı önünüzde ikiside saçı açık fakat birisi makyajla çok güzel biride makyajsız doğal (normal güzel) öyle diyelim hangisini seçerdiniz o doğal makyajlı mı yoksa o makyajlı güzel mi olanı '? merak ettim :)

Güncellemeler:
bu arada o soruyu yanlis yazdim pardon :) baska birsey yazacaktim sonra unuttum ..

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• tercihim kendini güzel hisseden ve güzel gösteren tarafında olurdu. insanın kendine bakmasını takdir ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Doğal güzeli makyaj güzeli makyajı silince güzelliği geçer doğal daima güzeldir he makyajlı doğal güzelden o an için üstün gibi durabilir güzellik bakımından ama boya küpü tabiki de. Doğalın kendi güzelliği oldugundan doğal diyorum doğal olan hersey iyidir. Doğallıkdan yana ol derim her zaman.

0|0
    0|0
  • doğal doğal doğal :)

0|0
    0|0
  • Imsss ikisi de her şartı sağlıyor ve geriye makyajlı ve makyajsız güzel kalıyor

Makyajsız güzel olan makyajla bambaşka olacağına göre

Tabisi makyajsızı seçerdim :)

cut.

0|0
    0|0
    • yess :l ' ama o an o cok guzel makyajli olani ya inanmiyormusunuz cunku ben makyaj kullanmiyorum ve benim arkadaslarimin cogu kullaniyor dogrusu ozaman oyle dusunmiyorlar

• İçi güzel olan dışınıda güzelleştirir :)

• i dont think so

• Doğal ve makyajsız olanı...

0|0
    0|0
  • makyajsız olanını tercih ederdim kesinlikle...

doğal demek herşey demekk

1|0
    0|0
  • berna SANA bir soru : pazara gıttın bir tarafta hormonlu meyve bir tarafta dogal organık hangısını alırsın :)

0|0
    0|0
    • simdiki dusuncemle organik alirdim ama ben pazara gidince hangisi gozume iyi geliyorsa ona giderim cunku o anda bilincli olmayabilirim :)

• tatlım organıksın ama bahsettigin olay goruntude onemlı baktıgım zaman böle vucudumda sertlesmeler olmalı demı :) ki sana kadınlını hıssettırsın

• tamam ben seni anladim .

• doğal güzellik kadar güzeli var mıama kadın dediğinde bakımlı olmalı temiz olmalı kendine yakıştırmalı

0|0
    0|0
  • doğallık herşeyden güzel

0|0
    0|0
  • Güzellik fani ama doğallıktan yanayım

0|0
    0|0
  • olmuşken modifiyeli olan olsun :)

0|0
    0|0
  • Doğal güzeli tabikide.. Çocugumda dogal güzel olurdu heyooo ^-^