Whey'de şeker yok mu ki ?

whey pro. tozunda şeker yokmuki bunla deli gibi tarifler yapıyorlar bide sağlıklı ve temiz yemekten bahsediyorlar ..yani bildiğim kadarıyla tatlı bişey .. bide spor yapanlar meyveyi bile kesiyorlarda bunu nasıl içiyorlar?

Güncellemeler:
yani protein tozu erkeğe özeldir diye saçma ve cahilce bir sözüde yeni duyuyorum ya yurtdışında çeşitli blogları takip ediyorum herkes alıyor bunu kadınlarda çocuklarda cardiodan sonrada alırsın fitness dan sonrada hey Allah'ım ya :D

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunları yapan kişiler antrenman bilgisi ve sporcu beslenmesinden haberi olmayan kişilerdir.protein tozlarındada belli miktar şeker vardır.protein tozlarını kullanmadaki asıl amaç günlük protein ıhtıyacının tamamının besinlerden karşılanması çok zordur ve vucudda depolanamadı için antrenmandan önce ve hemen sonra kullanımı gerekir.ayrıntılı bilgi istiyorsan mesaj atabilirsin

1|0
    0|0
    • ben bunları biliyorumda wheyin içindeki şeker işini çözemedim yani tanıdığım çoğu sporcu meyve bile yemez ama bunu içerlermiş

• hemfikiriz. ben de kullanıyorum toz, ama beslenemediğimizden. bazen gecemiz gündüzümüz bir olmuyor. o yüzden. ama ağır spor yapmayan bir insan, 1 öğün de et yemeği tüketse ve yeşillik ve meyvesini de yese. tüm ihtiyacını karşılar. vitamin ve protein olarak. gereksiz alıp, karaciğeri yormaya gerek yok,

• Ulan, adama bak ya..

Gece gece adamın modeline bak a..koyayım ya!

Ne desem boş senin gibi bir dallamaya..

Erkekler Ne Diyor 7

• link bu en basitinden bir ölçek wheyin içinde olan değerlerdir. ne olduğunu sen söyle şimdi. kadın erkek herkes kullanır ama düzenli spor yapman lazım, bu spor kas kütlesini büyütmekle ilgili bir spor olmalı yani yüzme basketbol gibi değil. kadın da kullanır erkek de ama bunun belli bir süresi var, sen hiç spor yapmamış olsan ve bugün spora başlasan bugün kullanmaya başlaman doğru değil, aradan bikaç ay geçmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Hayır yok, sakkaroz var..

0|0
    1|0
    • sakkaroz ne ki ?

• arkadaşım terbiyesizleşme :) tartışmak istemiyorsan işine bakarsın.bady yapman bişey değiştirmez.sein yaptıgını ben hergün ders diye gösteriyorum.

• önce eğitim gör sonra benden öğretim görürsün canım.hadi 2le.

• yok ta seni ne ilgilendirir. erkek işi o

0|0
    1|0
    • dünyadan bir habersiniz valla billa whey i erkek ya da kadın olsun herkes alabilir adı üstünde protein tozu üstündede erkekler için diye yazmaz senden duyuyorum bunuda abd de ve diğer yabancı ülkelerde herkes içer erkek ya da kadın diye ayrım yok herkes spor yapabilir bildiğin gibi

• bayanların içmesini ben yersiz buluyorum. çok faydalı bişey değil. karaciğeri yoruyo. body yapanlar içer. onlar için takviye önemli. ama normal spor yapan bir insan kas kaybını doğal beslenmeyle alsa daha mantıklı. neticede faydalı bir zamazingo değil. ha içecem diyosan bişey diemem. senin bedenin senin kararın

• Çok sakat bir mamüldür kendisi insanın içini yakar yıkar yeminlen :))

0|0
    0|0
  • şeker olsa bile sorun yok bence karbonhidratıda aradan çıkarmış oluruz :D

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • valahi hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2