Siyasi görüşünüz zıtsa yine de çıkar mısınız?

evet arkadaşlar diyelim ki karşınızdaki ile siyasi olarak farklısınız. siz Akpli o akp düşmanı gibi.sizce bu kişiler çift olabilir mi.

0|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• Olur niye olmasın herkes kararında özgür sonuçta anlaşıyorum ben :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Sevgilimle benim siyasi görüşümüz tutmuyor mesela.Ben zaten siyaset konuşmaktan hoşlanmam hiç.O da hoşlanmıyor.O zaman sorun yok.

0|1
    0|0
  • Bu Türkiye'de neden din kadar keskin bir hüküm sebebi oluyo ki? Siyasi görüşü farklı olabilir, insanlığa bakışı daha öndedir.

0|0
    0|0
    • akepeli olmasın, yılan olsun baarıma basiim.

• Ben de ordayım, anlıyorum:) Klima açsan dert, açmasan dert.

• Defolun gidin baska yerde oynayin lan :)

• Ben chp eski sevgilim akpliydi çok kavga çıkıyordu olmuyor yani kavga çıkıyor.

0|0
    0|1
  • ne alakası var canım siyasi görüşün aşkla. benim çevremde çok fazla zıt insan var ama konuşarak tartışıyoruz. çok güzel oluyor. keşke herkes bizim gibi tartışsa böyle şeyleri diyorlar genelde. bende öyle düşünüyorum. politikacıların aralarında başlattığı savaştan sevenlere ne. zaten ben benimle aynı şeyleri düşünen birini pek istemem. çeşit olmuyo. arada atışmayı severim

0|0
    0|0
  • kendimi düşünüyorumda yapamazdım.benim düşüncelerimle aynı düşüncede olacakki ben o adamla anlaşabileyim

0|0
    0|0
  • Olmaz o iş

0|0
    0|0
  • parti bazında değil ama düşünsel olarak farklıysak ve bu farkı birbirimize olan tutumumuzu etkileyecek şekilde yorumluyorsak hayır.

0|0
    0|0
  • olamaz kendimden biliorum.

0|0
    0|0
  • akpli arkadasim bile yok misler gibiyim ne sevgilisi yahu :D

0|0
    0|1
    • büyük kayıp .gerçekleri görebilen arkadaşın yokmuş.nedir bu akp düşmanlığı anlamıyorum.

• umarim tum turkiye olarak bu kayipla yasariz

• Ben Akp'li değilim o da olmasın. Anlaşamıyorum onlarla.

0|1
    0|0
  • farklı görüşteyse hayır

0|0
    0|0
  • sorun olur ailelerde tamamen farklı düşüncelerde insanlardır o zaman bir araya gelmeleri zor

0|0
    0|0
  • Akepelilere çay yok.

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum büyük kavgalar çıkar

0|0
    0|0
  • Çıkacağım kişiyle her şeyimiz aynı olmalı. Sorunlar yaşamak istemiyorum :/

0|0
    0|0
  • Bizde zıt görüşlerdeyiz çekiyoruz birbirimizi sorunumuz olmuyor herkesin görüşü kendine..

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter :Dzuahah esip coşuyoomm yine .d..d.

0|0
    0|0
  • O da ben de ilişkimize siyasi konuları karıştırmazsak, sessiz kalırsak bor sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • evet olur ben koyu solcuyum o da koyu bir sağcı ama siyaset konusunu hiç açmıyoruz :D:D:D

0|0
    0|0
  • benimki böyle ve birlikteyiz dert değil

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bu durumda iliskinin gidisati, iki tarafin da farkli goruslere ne derece saygi duyabildigiyle ilgilidir. gorusler uclardaysa, insani cok zorlar. gerci ayni gorusu savunsan bile detaylarda farkliliklar olabiliyor, olsun da zaten. arada bir ciddi ciddi bir seyler uzerine tartisabilmek de onemli iliskilerde.

0|1
    0|0
  • tabi ki de çıkmam.neden diye sorarsan bendi kafama uyan benimle ortak zevkleri olan kişilerle eğlenirim.bir kişinin eğlenceli olması herşeyden önemlidir benim için.

kısacası akpli bir kişiyle olmam.atatürke saygısı yok bunların çoğunun.atasına saygısı olmayan vatanını kurtaran adama saygısı olmayan olmadığı gibi dinsiz diyen bir kişiyle olmam.evet hepsi değil böyle belki ama çoğunluğu böyle.dinsiz diyerek kafir olunuyomuş diye duydum ben kimseye demem öyle bir şey

0|0
    0|0
    • çogunlugu Atatürkü sevmiyo demek büyük haksızlık .bazılarına bakarak yuzde 50 yi yargılamayalım ;)

• o zaman aileleriyle birlikte 40 milyon insan Atatürk düşmanı öyle mi?

• akpye oy veren herkes akpli mi :) çoğu makarna kömürle kandırılıyo :D hem çoluk çocuk girmiyo ki seçimlere :) hem 76 milyonun yarısı bile 38 milyon eder.ki oy verenler zaten bu kadar :) akpnin kitlesi yaşlı cahil kesim zaten.gençler artık türk gencinin olması gereken gibi hakkını savunan gençler.

• sevgi ne zamandır siyasetin gerisinde kaldı. ? sevgiyi bu kadar ayak altına almamak lazım.

1|0
    0|0
  • çok zor kardeşi kaardeşe düşman yapar zıt görüş tehlikeli

0|1
    0|0
  • Siyaset yapan hatunla ciddi anlamda işim olmaz

1|0
    0|0
  • Terörist olmasında her türlü zıtlığa açığım...

0|0
    0|0
  • Hatunla siyasi mevzulara girmem..

Kendisi girmek isterse benden olur kafasını karıştırırım..

0|0
    0|0
  • bence herkes istediği görüşte olabilmeli ve beraberce yaşayabilmeli.

1|0
    0|0
  • Ben sorun etmem o da sorun etmıyorsa problem yok.

0|0
    0|0
  • zor bence çünkü farklı görüşler yani uyum sağlayamassınız . tabi bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • herkes aynı görüş ve fikirde olmak zorunda değil.ortasını bulmak ve saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • Sevgili olunur ama eş olunmaz.

0|0
    0|0
  • olurum. ama asla ciddi olmam. keyfime bakarım.

0|0
    0|1
  • benim nişanlım Kürt.. Gayette mutluyuz. Önemli olan görüşler değildir. Zıt görüşte bile olsan birbirine saygı duymandır

0|0
    0|0
    • ırktan bahsetmedim hocam naptın :)

• ırktan bende bahsetmedim. demek istedigim o BDP yi destekliyor .. Ben karşıt bir partiyi. siyasi görüşlerimiz zıt onu demek istedim

• Yemeğe çıkmam ama üzerine çıkarım! (Vücudu güzelse)

Üzgünüm gizli yazmalıyım.

0|0
    0|0
  • bu zamanda olamaz ileride belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...