Kamera ve omegle'dan anlayanlar buraya..

Normalde kameram bozuk veya arızalı değil,chatroulette gibi programlarda da çalışıyor ama Omegle'de açılmayacağı tutuyor..Normalde ilk açtığımda izin ver-izin verme seçenekleri olması gerekiyor.Ama bende bunlar çıkmıyor.Benim görünmem gereken yer de siyah ekran. Neden olabilir? Ne yapsam düzeltemedim.

Nasıl omegle de kamera açabilirim?

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Omegle üzerinden görüntülü görüşme modu seçili olduğundan emin misin ? Sadece mesaj olduğunda kamera otomatik devre dışı kalıyor.

0|0
    0|0
    • nasıl seçeceğim?

• öyle bir şey yazmıyor

• Bak şimdi kamera açıkken sende gelen ekranda senin kameran seçii olmalı öyle bir menü yok mu ?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızım ne işin var omeglede ya :D o siyah görüntünün açılcağı yerde ilk açışında küçük kare bişey çıkıodu galiba çıkmadıysa mausun sağ tuşuyla basıp ordan bişey ayarlarına giriodun galiba öyle bişi olsa gerek. bu arada Anonimusa (MUA) dikkat et ;)

0|0
    0|0
    • ingilizcemi geliştiriyorum,yabancı arkadaşlarla sohbet edinmem lazım. sağol.

• anladm . işe yaradı mı?

• eskisi gibiyse o sitede kişilerin kameradan göründüğü yerde kamerayı aç/kapa diye bir yer vardı.Oradan olabilir mi ki acaba.Birde java güncel olmayabilir.

0|0
    0|0
    • kamera diğer sitelerde açılıyor,javayla yine de ilgisi olabilir mi?

• Büyük ihtimal javadan değil.Sen yine de bir güncelle uzun zamanını almaz.

• chrome da ctrl shift del bas site tercihleri önbelek temizle. flash güncelle olur belki. hiç denememekten iyidir.omegle java ile mi çalışıyodu ki ? istersen javayı da güncelle.

0|0
    0|0
  • tarayıcı geçmişini temizle cookileri sil yeniden dene

0|0
    0|0
    • evet biri daha böyle söyledi,ama google hesabımın şifresini unuttuğum için yapmak istemedim. :/ açılacağına emin misin?

• açılacak çünki yaptığın tüm işlemler sıfırlancağı için o kamera izin ver izin verme kısmı filan tekrardan gelicek

• peki sağol

• omegle da neyi nesi

0|0
    0|0
  • ooo bekler aşıkm :*

0|0
    0|0
  • bilgisayarın kameranı görmüyor. driver da sorun vardır

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var

0|0
    0|1
  • Kendinizi p*no sitelerinde görüncede vay anam dersiniz.. Size az bile..

0|1
    0|0
    • gerizekalılık yapma.

• haha,şimdi de ergenler gibi "kapak yaptım eheheh." diye sevinmişsindir. ingilizcemi geliştirmek için yabancı arkadaş edinip sohbet etmem gerekli. bunun için giriyorum. senin aklından geçenler için değil. şimdi bunlar yobaz kafana girer mi bilmiyorum ama neyse.

• Senin o yobez dediğin kafayı birazdaha sinirlendirirsen mac inden güvenlik duvarını yoklar, sonra o site yerine senin pc ne güzel proğramları yerleştirir sen ingilizceni geliştirirken arka planda gelişim raporlarında bana ulaşır.. Karşında ergen yok, ingilizceni geliştirmek için milyonlarca kaliteli siteler varken gelip bunu yazman.. Kimse mal değil merak etme sen ,)

• sayfanı yenile yukarda bir çubuk görcen ordan okle

0|0
    0|0
    • 9876 kez denedim,olmuyor.

• o zaman adresini ver geliyorum :))

• S. a kardeşim konu güncel ise ve yapamadın ise 10 saniye nı almam yeterli.. yazarsın güncel ise konu selam ve dua ile

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...