Işıklarla hanginiz oynuyor?

Çık ortaya cidden birşey yapmayacağım. Ya kapat öyle kalsın hep,ya da belirli süresi olsun aydınlığın ve karanlığın.

Bilgisayarın ışığı da müziğin ritmine kapılmış gibi gidip geliyor. Umarım kucağımda patlar da kurtulurum bu ilahi kararsızlıktan.

Alah sevdiği kula önce eşşeğini kaybettirir sona buldururmuş.Beni kulu sayıyor mu acaba? Bir eşşeğim var mı acaba?Yoksa onu benim eşşeğim mi sanıyorum ben?

Kayısı suyu herşeyle iyi gidiyor be.Cine de yakıştı.Aslında ona üç harfli diye hitap ediyorlar halk arasında.

Bugün hayatım boyunca ilk kez aynı gün doğduğum biriyle karşılaştım.Aslında karşılaşalı çok olmuş,birkaç gündür birlikte çalışıyormuşuz.O kadar şaşırdım ki.Burcunu ve doğum gününü öğrendiğim zaman ikisine de "sktiiirrr" şeklinde bir heyecan sözcüğüyle karşılık vermişim farkında olmadan da çok güldüler bana yollular.

Balkonumu özlemişim.Burda böylece sızmak istiyorum.Üşürsem üşüyeyim umrumda değil.Çok esiyor öyle böyle değil.

Deniz kestanesi olmak isterdim şimdi.Herkesin korktuğu,dokunmaya çekindiği,istemediği bir canlı.Sadece o mu var dokunmaktan korktuğumuz demeyin.Çok var da ben kestane olmak istedim şimdi.

O tripler o nazlar ne zaman biter acaba? Ben yoruldum bir git bir kal demenden.

Hani yollar yeni yapıldığında,asfalt daha donmadığı için hem yumuşak hem vıcık vıcık hem de kapkaradır parlar öyle ya.Şimdi öyle hissettim neden bimiyorum.Nedeni önemli de değil ya.

Hepmiz şu yaşımıza kadar neler görüp geçiriyoruz di mi?İnsan nelerden dönüyor yeri geliyor da.Neyse anlatmıcam,çok uzayacak konu.Dağılacak,sıkılacaksınız.Hatta anlayan çok az kişi olacak.Aslında anlayan bir kişi bile olsa yazmaya değer de zor geliyor cidden.

Kızlar hiçbir erkekle kanka modunda takılıp da ona yediğiniz haltları anlatmayın.Mutlaka en yakın zamanda,ilk fırsatta hatta tokat gibi yapıştırılacaktır yüzünüze.

Uyumak istiyorum çok uyumak.Ama yatağıma yapmayayım olmaz mı?Çok iğrenç bir duygu o kafayla uyanamayıp da oraya bırakıverdiğini anlamak.Burda çok reröre insan var hakkatten.Birini tenzih ediyorum.Baş harfi sen.

İşten çıkmadan önce bişeyler yemiş olsaydım keşke.Şimdi daha çabuk uyuyabilirdim.

Sol ayağınızda kaç parmak ve tırnağınız var? Benim 4 parmak 3 tırnağım var.Ninja kaplumbağayım ben aslında.

Sorumu şikayet edenin kıcında kavanoz patlasın e mi.

Bu kızı çok seviyorum link Benziyormuşuz geçen öyle dedi birileri. Aslında hep birilerine benzetirler beni.Tanımıyorum da ha işin komik tarafı.Hem herkesi tanıyacak değlim sonuçta di mi.

Sizi kime benzetiyorlar? link

Hayatın benimle yoyo gibi oynamasından sıkldım artık.Yorumlarınızn canı cehenneme.Ama yok cehennem sadece benim olacak.Hepiniz cennete gidersiniz umarım.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz kestanesi pek can acıtmaz.

Acıtsada öldürmez daha kalın kabuklar edin dokunulmaz olmak istersen.

Ayyaş ruhuna dokunulmasını istemene bağlı birazda.

`Bir ihanet sezdim.

`Hafif baş dönmesi.

"anlıyorum seni."

İstisna olduğumu söylerler Eşsiz'mişim.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yıllardır susmus ılk defa konusmus gıbısın :)

0|0
    0|0
  • okumadım kardeş durumumuz yoktu:D

bune ya nası bu kadar uzun yazdın.

0|0
    0|0
  • bir daha sır verme emi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kim oynuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kristen steawarta benzetirler genelde

0|0
    0|0
  • bu kadar uzun yazabildiğine göre gitmemiş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...