Nedir bu insanların bu uzun boy merakı? Yeter artık bıktım! :(

Nedir bu insanların bu uzun boy merakı.Boyum 166.Evet uzun değilim ama çok kısa da değilim.Niye böyle yapıyorsunuz?Niye kırıyorsunuz insanları.48 kiloyum kilolu da değilim ama artık boyum yüzünden üzülmekten bıktım neden herkes mükemmeli arıyo yeter :(

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben uzun isterim valla kısalar ölsün (yalnız öldü)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mükemmeli aramak için kendinin mükemmel olmadı gerekiyor. Öyle biri mi var?

0|0
    0|0
    • bu sitdeki herkes mükemmeli arıyo bilmiyorum artık

• Ey benim dam üstünde saksağan arayan kardeşim

Yav mübarek mesele senin boyunda posunda değil.

Mesele senin simanda, yüzünde.

Adamlar seni görücüye geliyor, bakıyorlar tip yok, boyunu posunu bahane edip ayrılıyorlar

Mesele budur.

Peki ne yapmak lazım?

Elin yüzün gözün nurlansın, kendini manevi dünyanın kapılarına aç..

Anladın mı

0|0
    0|0
  • Uzun boylu arayan kim yaf :D Bayanın minyon tiplisi makbuldür uzun boy falan fişman geçsinler o işleri :D

0|0
    0|0
  • Canına neden tak etti popi ağlarım ama :((

çok güzelsin <3333

:(

0|0
    0|0
  • ya ne gereği var uzun boya ayşe kadın fasülye gibi ama dediğin gibi kısa değil senin boyun

bence olman gerektigin boydasın

boyun boyuma huyun huyuma dicem ama galiba sen çok sinirlisin

ama normal olarak karşılıyorum kim bilir kaç kişiden duymuşsundur bu kırıcı sözü

0|0
    0|0
  • Üzülme boyun bir kız için gayet normal.Ben kızda uzun boy sevmiyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • bence yanlıs kısılere denk gelmıssın emın ol degerını anlayan bı kısı cıkar sıkma canını

0|0
    0|0
    • bi kız arkadaşım dedi erkek değil

• sende deseydın gıt aynada kendıne bak gıbısınden falan neyse sıkma canını

• Evet bende 1.78 civarı bir boydayım ama 1.85 olmaya çalışıyorum sırf bu boy merakı yüzünden insanların 18 yaşıdayım daha uzarmıyım bilmiyorumda asılı kalcam sırf uzamak için :S

0|0
    0|0
    • off :( senin yine iyi benim 166

• Bence dert etme çok kısa degilsin gayet iyi bir boy 1.65 ortalama kızların boyu zaten..

• Bir erkek olarak söylüyorum ki boyun gayet mükemmel kendi boy ölçüme göre. Asıl çok uzun olanlar napsın sevdiği erkek bit gibi kalanlar var. :)

0|0
    0|0
  • Yine troller yine "ay çok kötüyüm" diyip güzel yorumlar alma ve ego tatmini yapma...

0|0
    0|0
    • evet o yüzden ağlıyorum sabahtan beri ne biçim insalrsınız eğer öyle olsaydım boyum nası yazardım zihniyete bak ya

• gayet normal hatta turk ortalamasinin ustunde :)

0|0
    0|0
  • boyun da ne var be kızsın sen:) yoksa hoşlandın çocuk boyun kısa mı dedi

0|0
    0|0
    • hayır sadece bir arkadaşımla yürüyorduk cücesin dedi

• kız arkadaşım

• neden üzülüyorsun ki ozaman bu eksiklik değilki avantajların var çoğu uzun kızdan

• sevdikten sonra insan boyu takmıyo

0|0
    0|0
  • bende 168 boy takıntım yok 166 benim için çok ideal :) ama zayıf kızları severim :) sen hiç üzülme ne talipler çıkar sana . ama bu talipleri sen farkedemiyorsan yapıcak bişey yok :) öhö öhö öhööö :)

0|0
    0|0
    • moral için bunları söylüyosanız uğraşmayın

• moral için söylemiyorum. direk yazılıyorum işte :) 166 48 kilo tam istediğim hatun

Kızlar Ne Diyor 4

• saçmalama ben de 1.65'im ve boyumda cok memnunum. çünkü 1.50lerdeki boy cidden kısa. 1.70 üstünü de sen bir de yaşlanınca gör nasıl çöküyorlar :) Boyun cok ideal sakın takıntı yapma.

0|1
    0|0
  • sen kendini sanala çok kaptırmışsın gerçek hayatta böyle değil klavye üzernden tabi herkes mükemmeli arıycak ama sen reale dön seni seven bulunca bunları dert etmzsn

0|1
    0|0
    • doğru buraya bakıyorum herkes 175 falan dyo delircem

• ya buraya ne bakıosun saçmala ltfen. burda herkes en mükemmelini arar ama kendini KSye çok kaptrma cidden gerçekten uzak biraz

• saol

• Ben 1.50 yim ve kilom da 44.Hiç üzülmüyorum çünkü maşallah fiziğim çok güzel.Sen de üzülmemelisin,her insanın güzel bir yönü vardır.

0|0
    0|0
    • :) yüzüm güzel kibirli gibi konuşmayım ama öyle.Sadece bu boyu ne kadar sorun ediyolar

• Bak bir düşün aramızda koskoca 16 cm var ama ben hiç dert etmiyorum.Sen de kendini üzmemelisin :)

• boy sorunu yapanlara aldırma bence umursama

0|0
    0|0
Yükleniyor...