Bir aziz yıldıvım klasiği..bu işin sonu nereye çıkar sizce?

adam kulübün başını öyle bir belaya soktuki çoğu kişi farkında değil gibi.cas yürütmeyi durdurdu tamam eyvallah.fener yarın kurada da varmış hayırlı olsun.

eğer fenerbahçe elemeye katılır ve elenirse, üstüne bir de 29 ağustosta açıklanıcak karar sonucu cas davasınıda kaybederse, bu sene cezasını çekmemiş olacak ve bu senesini de yakmış olacak. aynı şey beşiktaş içinde geçerli.

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• GS li olarak Aziz Yıldırımın ne zaman gideceğini merak ediyorum ahtapot gibi yapıştı adam bırakmıyor

1|4
    1|4

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında çoğu kişi farkında. CAS cezayı daha da ağırlaştırabilir, Süreyya Ayhan örneğinde görebileceğimiz gibi. Aziz Yıldırım da g.te giren şemsiyeyi açmış olur.

0|3
    0|1
    • o şemsiye yakında size de açılır :)) KASIMDA AŞK BAŞKADIR :))

.

Hükümet yalakası takım ve taraftarları...

• Lacivert adlı arkadaş kükümet yalakası varsa o da sizsiniz Aziz Yıldırım kadar başbakan yalakası adam yoktur Fenerbahçe stadında Başbakana taraftar önünde tur attırdı alıkışlandı ama Gs stadında hep protesto edildi şimdi söyle kimmiş hükümet yalakası?

• Ben Fenerbahçeliyim. Gidin kumda oynaryın. Başkanla taraftarı ayıramıyorsunuz, her taraftarı aynı kefeye koyuyorsunuz, mantık yoksunları sizi.

• hayırlısı :)

0|0
    0|1
  • göreceğiz :)

0|0
    0|0
  • BJK'ye yazık..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• FENERNBAHÇE şike yapmış...

Hangi takımla yapmış ? ...yok

Hangi oyuncuyla yapmış?...yok

Şike yaptığı diğer takım ceza alacak mı ? ...yok

Şike yaptığı takımın futbolcuları ceza alacak mı?...yok

Fenerbahçeyle birlikte şike yaptıkları içi başka ceza alacak var mı ?...yok

...

Efendim Fenerbahçe bu şikeyi kendi kendine yapmış...

.

siz de inandınız öyle mi ...EVET...

.

devam edin Türkiye birbirinizden NEFRET etmeye devam edin... .

...

siz Fenerbahçeli olduğu için inanmazsınız belki ama dün "Kuyt" şöyle dedi...

- Beş yaşımdan beri futbolun içindeyim uefa'nın ceza verdiği bir takıma bir yıl sonra tekrar daha ağır bir ceza verdiğini hiç görmedim...

şunu da söyledi...benzer bir olay İngilterede olsaydı diğer takımlar şikayet etmek yerine onu desteklerdi...

...

şimdi Nefret söylemlerinize devam edebilirsiniz...

1|3
    0|2
  • Bu açıklamaya ek olarak üstüne üstün Fenerbahçe men cezası alırsa yerine herhangi bir Türk takımı gidemeyecek bu durumda Bursaspor Fenerbahçeye yüklü bir miktarda tazminat davası açacak ve büyük bir ihtimalle kazanacak Aziz Yıldırım´ın bugün yaptığı açıklama tamamen bir manipilasyondur

0|1
    0|0
  • uefa geri adım atar

0|0
    0|0
  • Dikatinizi cekerim tedbir karari diye bisey yok. Cas bir karar vermedi. Bu tamamen uefanin onerdigi bir teklif ve fenerbahcenin kabul ettigi bir teklifdir

0|1
    0|1
  • halamında bıyıkları olsa amcam olurdu zaten.

0|0
    0|1
  • Oyle 3 yıl cezalı oluyorlar cas olumlu cevap vermeyecek :)

0|0
    0|1
  • stau bükreş'in eldeki sağlam delillere görüntülere rağmen ceza almayıp türk takımlarına ağır cezalar verilmesini tartışmıyo millet cas'ta nolur diyolar adalet varsa kazanırız yoksa da mk avrupanın zaten

0|1
    0|0
  • valla bence ağustos ta feneri atacaklar ve işler daha da kötü olacak bu işin sonu ptt 1.lige doğru gidiyor...

0|0
    0|0
  • bakcaz

0|0
    0|0
  • daha birşey bellideğil bu adam gelin güvey

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım artık bıraksın hacı ya

0|0
    0|0
  • kümede kal cimbom