Bu söz için ne düşünüyorsunuz?

Görünmez bir adam var gökte yaşayan, her günün her dakikasını izleyen,ve bu görünmez adamın yapmanızı istemediği şeylerden oluşan 10 maddelik bir listesi var.Eğer bu listede ki herhangi birşeyi yaparsanız sizi ateşle dumanla ve işkenceyle dolu bir yere sonsuza dek yaşamaya gönderecek.Zamanın sonuna kadar yanarak,boğularak,çığlık atarak acı çekin diye.

Ama o sizi seviyor.

-George CARLIN

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Tuhaf oldum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmediği bir şey hakkında atıp tutmuş. ifade edişi bile hakaretli.

0|0
    0|0
  • inan insalar yanmazlar,

0|0
    0|0
    • inanan inşalar yanmazlar

• Bence George Carlın dini bilgilerin saçmalığına değinmiş .Yada bunların çelişkili olduğunu vurgulamak istemiş. Önemsediğini zannetmiyorum

• himm neyse. ben gereksiz görmüyorum, inanıyorum ve bunu tam tersini düşünemiyorum bile ben böyle daha mutlu ve huzurlu yaşıyorum çünkü.

• 10 emirden bahsediyor thou shalt not kill

0|0
    0|0
  • Bunu söyleyen kafir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ''Görünmez adam'' diyerek ne anladığını anlatmış zaten ÇARLİ

Mesele onu heryerde görebilmekte.

Yarattığı bir ağaçta,verdiği çok ilginç mevlerde,emrimize verdiği hayvanlarda,hayvanlardan verdiği nimetlerde,bize verdiği akılda,hiç saşmadan,durmadan atan kalbimizde,nefes almamız için yaratan burnumuzda,görmemizi sağladığı gözümüzde,kulağımızda,elimizde,ayağımızda.

Heryerde Allah'ın eserlerini görüyoruz.Buna tesadüf demek ne kadar büyük APTALLIK.

0|0
    0|0
    • Bu saydıkların insanoğlunun varoluşu Evren Bunlar tesadüf eseri olamayacağı için bir tanrı inancı var doğrumu

Peki bir kaç tanrının olmadığı ne malum Bunları delil göstererek bir kaç tanrı da var diyebiliriz ki

• Tanrının varlığını birliğini şuan hali hazırda mevcut olan kitaplara dayanarak mı inanıyorsun .O kitapların doğruluk derecesini nerden biliyorsun .O zaman çizgi romanlardan da süpermenin varlığı ispatlanmış olur .Neyse söylemek istediğimi yanlış anlamışsın cevabın için teşekkür ederim

• Eğer kulumuza (Muhammed’e) indirdiğimiz (Kur’an) hakkında şüphede iseniz, haydin onun benzeri bir s?re getirin ve eğer doğru söyleyenler iseniz, Allah’tan başka şahitlerinizi çağırın (ve bunu ispat edin).Bakara suresi 23.Ayet.

Ben duru olduğuna eminim.Ben Allah'ı hissedebiliyorum.Onun yarattığı düzende görüyorum onu.İnanıp inanmaman senin sorunun.Bunun tartısmasına bile girmem senle.Yazıyı sordun cevabını verdim.Bu soruların için baska konu aç.

• O bizden kötü şeyleri yapmamızı istemiyor, iyi şeyleri yapmamızı istiyorsa sorun yok der her akl-ı selim insan

Değil mi azizim

1|1
    2|0
    • Herkesin düşüncesi farklı azizim

• Ama önceden kaderimizi yazmış, ve sana bir soru sence kölelik iyi bişey mi ?

• Kaderimizi yazması; yapacaklarımızı bilmesi demektir; kaderi yazmış olması senin kötülük yapmanı şart koşmaz.

Kölelilik iyi bir şey değil, mecburi olarak yapılan bir şey

• Birde şöyle bir sözü var üstat George'nin;

"insanlara gökyüzünde evreni yaratan biri olduğunu

söylediğinizde büyük bir kısmı size inanacaktır.

Boyanın henüz kurumamış olduğunu söylediğinizde

emin olmak için dokunmaları gerekir."

.

0|0
    0|0
Yükleniyor...