Acaba ne düşünürdünüz kızlar?

Size evli olduğunu bildiğiniz bir erkeğin baktığını görseniz ne düşünürdünüz ve tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
Bazı kişiler(!) soruyu soranı sorunun kahramanı olarak algılayıp kendi kapasiteleri ölçüsünde değişik cümleler kurmuşlardır. Ama bu bağlantıyı kurmak yanlış arkadaşlarım. Ayrıca bazılar derken çoğul değil onlar...

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Karısıda aynı ortamda ise.. Karısının yanına gider yanında sanki kendi kendime konuşurmuş gibi yaparım.. ' ne insanlar var ya madem karın sana yetmiyor boşan gitsin bide dik dik bakıyor ya utanmaz arlanmaz. Hayır o değil karısı kocasını bir haltta sanıyordur şimdi.'' gibi şeyler söyler ve kocasına doğru bakarak pis sapık der oradan uzaklaşırım... Her kadın meraklıdır benim bu söylemlerimi mutlaka duyar. Ha eğer değilse gider tokadı basarım sende hiç utanma arlanma yokmu be. İradeli ol biraz falan derim.

0|0
    0|0
    • Müthiş bir medeni cesaret ama pratikte mümkün mü gerçekten tartışılır.

• Evet ama sanki oraya doğru gidiyoruz ha ne dersiniz?

• Herkesin kendi düşüncesi.. Kendi kişiliği.

Kızlar Ne Diyor 12

• hoşuma gider , ve kızarım

0|0
    0|0
    • Bakılmak hoşa gitmekle birlikte kızarsınız bunu yaptığı için öyle mi, belki size ilgi duyuyordur?

• karısına yazık..

• Evet teşk.

• Kız manyağı derim

0|0
    0|0
    • :) Diyelim ki öyle herkese bakmıyor ama sadece size...

• Adamı terslerim, tanıyorsam karısına söylerim sahip çıksın kocasına evli birinin bakışları hiç masum olmaz bence korkarım öyle :D

0|0
    0|0
    • Haklısınız da bekar bakınca masum diyebilir miyiz?

• Öyle bir düşüncesi, korkusu olsa neden evliyken başka kadınlara baksın ki ? Evli yuvasını kurmuş bir adam başka bir kadında ne arayabilir ? Ama bekar bir insan daha çok yuva kurmak, bir ömrü birlikte geçireceği bir kadın bulmak için bakabilir yani böyle bir ihtimal var istisna dahi olsa var

• Evet güzel istisna demeniz günümüzün ilişkilerine ılık tutar nitelikte gerçekten. Çünkü evlilik çoooook sonraki düşünce gibi fikrimce...

• Babama söylerim o icabına bakar. :)

0|0
    0|0
  • ters ters bakarım anlasın diye hala anlamıyosa dönerim arkamı görmemeyi tercih ederim,yine olmadı ortamı terkederim

0|0
    0|0
  • sinirlenirim

0|0
    0|0
    • Sinirlenseniz de sizi beğenip bakmasından ötürü bir mutluluk duyar mısınız içten içe?

• hayır o kişilikteki biriyse hiç hoşuma gitmez

• Anlıyorum teşk.

• güncellemeni de..

0|0
    0|0
  • gidip uyarırım

0|0
    0|0
  • Kafamı çeviririm evli erkekle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Umursamam.

0|0
    0|0
    • Size bakışı sizi ne derecede etkilerdi bundan mutluluk duyar mıydınız örneğin evli bir erkek ve eşi olmasına rağmen size bakıyor?

• Çok örneklerine rastladım öyle. Hem evli hemde abaza gibi bakıyor. Ve hiç de bir şey hissetmedim. Karısına acırım sadece. Umursamam.

• Teşk. ediyorum cevabınız için.

• `Acaba hiç utanmıyor mu,kalıbsız` diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • Güzel teşk. bakalım başka ne çıkacak.

• olumsuz düşünürüm yanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel soru, bakalım ne cevap vericekler :/

0|0
    0|0
  • lan kaç yaşına gelmişin git karına sahip çık evliliğini yürüt az delikanlı olun milletin akrısına kızına niye bakıyon görgüsüz kültürsüzler

1|1
    0|0
    • Cevabını bu şekildeki kişilere iletmek gerekebilir ama sen de cümlelerinin kabalıklarını bir marangoza yonttursan hiç fena olmaz. Bu şekilde Battal Gazi'lik yaparak kendini ön plana atmaya çalışıyorsan bilmiyorum ama pek etkili değil.

• o zaman sorunu erkeklere kapatsaydın, burası soru sorma yeri hiçbirşeye indirgeyemezsin..istediğim yere cevabımı atarım..

diğer mevzuda yorumlarım işine gelmediği için zoruna gidiyor farkındayım.

• :)

Yükleniyor...