İlginç bir gerçek hikaye ilginizi çekerse bir göz atın ve sizce neden böyle oldu sorusuna cevap alayım ?

Eski sevgilim aramızın iyi olduğu dönemler günlerden bir gün pat diye kendi eski sevgilisiyle arasında bitirmesi gerektiğini söyledi kayboldu 2 gün sonra bana döndü beni aldatmış dedi ! nasıl yani dedim geçen hafta kendisine özlediğine dair mesaj çekmiş bu benden gizli tekrar konuşmaya başlamış sonra artık sıkıldım deyip kapatmış benim girl friend ağlak (dikkat ederseniz hala girlfriend) sonra pat telefonları kapandı ulaşamadım ertesi gün bir mesaj polis memuru osman bilmem ne sayılı dava dosyasına istinaden hat sahibi vefat ettiği için (intihar) hakkınızda soruşturma açılmıştır en yakın mahkemeye sevkinizi taleb edilmektedir gibi düpdüzgün bir cümle evini aradım açan yok cebi çalıyor açan yok bir süre sonra oda kapandı ailesine ulaşamıyorum ki sonradan öğrendim bana söylediği isim ve soyisim sahteymiş :) sanırım bundan sonrası daha uzun bir yazı olucağı için daha sonra anlatayım size sorum neden ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• noluo ya milletin canı sıkılmış anladığım kadarıyla ...senarist olsalar ya bunlar :)

0|0
    0|0
    • Hey34 seni inandırma gibi bir yükümlüğüm yok ama sana şuan şu satırı yazsamda inanmıycağını biliyorum bunlar bizzat yaşanmıştır Allah her şeyi biliyor sen bilmesende olur sana kızmıyorum sonuçta kuralları olmayan soru cevap paneli burası

• okut bakalım hüsnüye ne diomuş :)

• Hüsnü Bu bayanı ekle diyo

Kızlar Ne Diyor 3

• intihar eden kim sevgilin mi? nasıl bir hikaye bu ve sen nasıl göz yumdun ki buna

hepsini anlatsan daha iyi anlardık sanırım

0|0
    0|0
    • çok uzun bir hikaye meyyem yazmaya kalksam kimse okumaz bile genelde çoğu cevap yazı çok uzun okuyamadım bile ama doğrudur der ama yineden dinlemek istersen anlatabilirim

• bence artık unutmayı dene, baksana ne olduğu belli değil oyunlar bilmem neler

enayi yerine koyulmuşsun hiç de utanmamış pes doğrusu

• çok karışık ya anlamadım tam odaklandım hoop başka bir şey oldu :)

0|0
    0|0
  • Ben olayı anlamadım valla

0|1
    0|0
    • Bi daha okumayı deneyin yine anlaşılmıyorsa silerim

• dinlemek ve anlatmak için can atıyorum

• Adı gibi geçmiş hatırlamak istemiyorum çok sağol:)ama anlatmak istersen buyur dinlerim:))

Erkekler Ne Diyor 1

• Eski sevgilini, onun eski sevgilisi ağlatıyor, kızın ailesi bunun sebebini sen zannediyor ve sana komlo kuruyorlar. Uzak dur bu aileden.

0|0
    0|0
    • aptallık bendeydi üstad dün bitirdim şükür bazen göz görmek istemiyor gerçekleri

• Geçmiş olsun . Gelecekte dikkatli ol.

Yükleniyor...