Evlilik Teklifiniz Bu Şekilde Reddedilirse Ne Yapardınız ?

Adam Antalya'dan kalkıp gitmiş Konya Selçuk'a kıza evlilik teklif etmek için.. Ama gelin görün ki şirret kızımız nasıl da azarlıyor genci. Yazık olmuş adama. Ama müstehak böylelerine.. Böyle jestler yaparak bu kızların bir taraflarını kaldırıyorlar sonra da bu kızlarımız kendilerini bir şey sanıp, herkese tepeden bakmaya başlıyorlar.

link

Alttaki yorum çok iyi; :)

'belli ki kızın iş yerinde çalışan bir tane daha sevgilisi var (belkide patronudur) görmesini istemedi'

• Kafasına Kürekle Vururum.
    43% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • Arabayla Ezer Geçerim.
    57% (4)100% (2)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• bu haberi izlediğimde bende senin gibi tepki vermiştim ama işin aslı öyle haberlerde anlatıldığı gibi değil bir haberin doğruluğunu anlamak için başka kanallardaki haberleride izlemen gerekiyor ben başka kanalda izlediğimde bu olayı adamın o kızın eski sevgilisi olduğunu gönül almak için evlilik teklifi yaptığı belirtiliyor. kız biten bir ilişkiye evet demek istemiyor. adam kıza ne yaptı bilemeyiz. belkide kızda sorun var onuda blmiyorum. uygun görmediğim davranış kızın erkeği azarlaması. orada dha uygun bir şey diyebilirdi cvbı hayırda olsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ama bunlar kesin ayrılmışlar çünkü çocuğunda elinde stres topu var dikkat ettiysen. Kendi kendine kızı işyerinde rezil etmiş; ben buna kızın biyerini kaldırmak olarak bakmıyorum kusura bakma.

0|1
    0|0
  • Yapıştırcan bir tane ağzına

0|1
    0|0
  • Ama anlamadığınız şey çocuk bazı şeylerin unutulması lazım diyor kameraya, bir haltlar yemiş bu kendini affettirmeye çalışıyor.Tartıştık falan diyor sonunda da.

Ayrıca adamın plakası 35 bence izmirden gelmiş bu.

0|1
    0|0
  • Tamamen dümen bir çekim :/

Gerçi dümen olmasa da iyi yapmış kız arabanın üstündeki evetlere karşı benimde bir tepki mekanizması olurdu içimde.:/

0|1
    0|0
  • ağız burun dalcan :)

0|1
    0|0
  • Tek taşın karatı azdı sanırım :)

0|1
    0|0
  • haberlerde izledim bunu, kız ayıp etmiş, en azından daha nazik olabilirdi, yazık çocuğun hayal kırıklığına, düştüğü duruma..

0|1
    0|0
  • İstikrarlı olmayı hunimden öğrendim.

0|2
    0|0
  • Bu soru daha önceden soruldu.

0|0
    0|0
  • Arabayla Ezer Geçerim.

0|1
    0|0
  • hahaha arabayla ezerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arabayla Ezer Geçerim.

0|1
    0|0
  • yazık olmuş laa

0|1
    0|0
  • bana böyle birşey yapsa 40 kere aldatmadan ciğerim soğumaz var ya geyik yaparım o kızı.

0|1
    0|0
  • Kızı vurun töre cinayeti .

0|1
    0|0
  • Burada suçu kadına vurmak nedir ? adam mal demekki aralarında birşey olmadan direk evlenme teklifi etmiş. zaten hareketlerinde meymenet yok çok belli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...