Sevgilim ilgisiz, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sevgilim ilgisiz ve birazda dengesiz. 3-4 gün ard arda her gece uzun uzuun konuşurken sonra birden mesaj atmayı keser 2 gün bazen 3 gün bir şey yazmaz konuşmayız. Benim sorum şu diyelim bu 2.günün sonunda mesaj attığında ne tepki vermeliyim? Böyle niye bir şey yazmıyorsun 2 gündür falan diye hesap mı sormalıyım yoksa hiç bir şey olmamış gibi devam mı etmeliyiim? Sevgilim rahat birisidir bu arada

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• buna sen kara ver. raaht mı yoksa çok mu rahat. yani sana karşımı böyle yapamya başladı zaten hep herşeye karşı böylemidir.æma ben hep şunu söylerim arkadaş seviyorsan ihmal etmeyeceksin ne demek yani 3 2 gün mesaj atmamak tamam insan kafasını dinlmek bazen yalnız kalmak ister sorunları oalbilir aam hiç bieşey sevgiline bunu yapmak için bahane olamaz paylaşma şansında varken . bence sen bunun hesabını sor kendine getir o rahatlıktan bir çıksın dış dünyay açılsın

0|0
    0|0
    • Her gün konuşmaktan sıkıldığını söylüyor ve her şeye karşı böyledir her şeye karşı umursamazdır

• o zaman senin durumun pek iç açıcı değil seni herkes ve erşey gibi görmemesi gerek

Erkekler Ne Diyor 4

• dikkatini senin uzerinde toplamasina yardimci ol kadinligini hissetmesini sagla biraz durum degisebilir bana gore.

0|0
    0|0
  • Paronayak mı _ ?

0|0
    0|0
  • çoçugu sıkmıssın belliki her günde konusulmaz ama ne anlatcan her gün dikkat et elinden kacar

0|0
    0|0
  • benim sevgilim öyle bişe yapsam sanırım beni asar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-3 gun konuşmaz mı adam senı takmıyor o zaman

0|0
    0|0
  • Sende ona yazma, birak birazda o seni merak etsin. Sakin trip atma, oyle bir sebeb uydururki sen suclu duruma dusersin! Erkekler bu konuda 1 numara;) Sana neden yazmadigini sorarsada soyle cevap ver! Verdigin kadar ilgi gorursun! Xx

0|0
    0|0
    • Ben ona yazmam zaten hiç hep o mesaj atar bilmiyorum belki de hep o atmaktan sıkılıyordur ama ben atınca da cevap yazmaz bazen böyle de saçma bir durum var

• Kizz yoksa bu akrep burcumu, bana az tanidik geldide:$

0|0
    0|0
Yükleniyor...