Hemen unutmak mümkün mü?

birini ölümüne seversiniz ona zarar gelmemesi için tüm herkeze kafa tutarsınız oda artık bunun farkında olur kimsenin ona zarar veremiyeceğini onun için ölümlere gidersiniz sonra birgün ayrılırsınız hemen unutrmu sizi?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yürekten seven benca asla unutmaz hergün cani yana yana etrafa iyiyim rolu oynar ama göz yaslari icine akar aradan yillarda gecse unutmaz

0|0
    0|0
    • işte ben o sekilim ama merak ediyom acaba o nasıl bir durumda

• onun beni sevdiğine inanıyom hiç bir zaman kesin konusamazsın ama öyleydi

• haklisin insallah barisirsiniz ve herzaman mutlu olursunuz

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer gerçekten sevdiyse hemen unutamaz

0|0
    0|0
  • Birini gerçekten seversen onu ölene kadar unutmazsın ayık ol

0|0
    0|0
  • onun sana yaptıklaryla orantılı unutmak daha doğrusu olaya alışmak... iyi biryse ve suç sendeyse daha çok cann yanar ama bir süre sonra kenini önemsemeye başlarsın yine merak etme...insan doğası gereği bencildr...ki güzel bişey bu

0|0
    0|0
  • Sevse de sevmese de bir insan hayatına giren kişileri kolay kolay unutmaz ama hissizleşir. Onun için anlam ifade etmezsin hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Mümkün birini çok seversin ama gün gelir zorlanırsın unutmak için ya da kendini zorlarsın ama en sonunda başarırsın unutursun fakat hemen mi daha mı sonra sana kalır..

0|0
    0|0
  • hemen olmasa da illaki unutur.. insan hafızası unutmakla sakatlanmıştır... unutamam sensiz yapamam bla bla mecbur ol bak nasıl yapıyosun... özetle insanoğlu unutur ve herşeye alışır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben benim değilken diğerlerine kafa tuttum önce gururlandı 5 dk sonra sanane be sana noluyor dedi sen onu ömrünce unutamazsın

0|0
    0|0
  • 1 ayda alışır. 2.ayda onsuz yaşayıp ilerliyen aylarda rahat bir yaşam çizebilirsin. bu sürede hala onu seversin ama acı çekmezsin. ve ilerde biri geldiğinde tamamen zikinden geçmiş bir kıl tanesi değerini alır

0|0
    0|0
  • Enaz 3-4 ayda kendini toparlamaya başlar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...