Aynı iş yerinde çalışıyoruz ve aramızdaki yaş farkını sorun edip benimle yakınlaşmaktan kaçınıyor

Her sabah neredeyse her gün onu görüyorum aşık olmamak elde değildi. Başlarda heves sandığım duygular zamanla ciddiye bindi fakat onun bana sevgili gözüyle bakmadığını öğrendim. Çünkü aramızdaki yaş farkını sorun ediyordu. Onunla nasıl konuşup etkileyebilirim, nasıl benden hoşlanır ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaş fark bence çok değil. O na her daim gülümse.:)

0|0
    0|0
    • Peki oyle yaparim ama o bana sevgili gozuyle bakmiyorr bile bu durum kotu yani

• Pozitif dusunmem icin bir sebep birakmadi bende..

• Bırakmadı ise, sende onun için negatif düşün bence. Yazdım mesaja kızım..

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaç yaş büyük senden?

0|0
    0|0
  • ben olsam bende sorun ederim.okadar açıklama yap yaş farkını yazma.Kimbilir çocuğun karşısında da neler neleri eksik yarım yamalak yapıon.

0|0
    0|0
    • Yas farkini o sorun ettigi icin ben anlatirken herkese unutuyorum ayrica onun karsisinda herseyi kusursuzca yapmaya ozen gösterdiğimi belirtmek isterim.

• inanmam iş bu yüzden kaybediyorsun.Bak hala yaş farkı ne bilmiyoruz.Deme sakın aşağıda yorumlarda yazıyor diye.

• o mu büyük?

0|0
    0|0
    • sen kaç yaşındasın. 30-38 olsa sorun olmaz da 17-25 olunca sorun olur. yaklaşmaz tabi. onun ihtiyaçlarını karşılayamazsın sen

• Soguk ol ve bazen gozlerinin icine bak.

Fazlada yuz verme

0|0
    0|0
    • Zaten bu aralar cok soguk davraniyorum cunku ben ona mesaj atmistim benimle oyle surekli sevgili gibi konusmak istemiyormus bunuda baska bir kisiyle soyletti o gunden beri sadece is esnasinda is konusuyoruz

• Cekici ol etkile ama soguk ol.

Bakislarini ondan kacir gbi seyler

• Dikkate alacağım bu soylediklerinizi cok tesekkurler :)

• Aranızdaki yaş farkı ne kadar ki? kim daha büyük

0|0
    0|0
  • yaş farkı kac?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer hiç ilgisi yoksa sallama unut söylersen havaya girer bunlar yok ondada bisiler varsa bakışın la hareketleri nle etkilemeye çalış sohbet kurmaya calis ama bsk abartip bok.etme ok:))

0|0
    0|0
  • omusenden büyük senmi ondan ve yaş farkınız ne kadar

0|0
    0|0
    • Aramizda 8 yas var o benden daha buyuk ama 8 yas fark oldugu belli olmuyor bile yani

• yas çok önemli değil 8 pek fazlada değil git açıl bence

• Acilincada daha kotu olmasindan korkuyorm is esnasinda surekli karsilasiyoruz konuşuyoruz zor olur beni red ederse..

• çok fazla fark varsa dengini bul..aynı özelliklere sahip milyonlarca erkek vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...