Mükemmelken sıradan olmak

Diyelim ki çok güzelsiniz veya yakışıklısınız ama başınıza kötü bir olay geliyor ve eskiden çok fazla güzelken kazadan sonra sadece fena değil güzel kız veya eh yakışıklı erkek durumuna geliyorsunuz ne yaparsınız? Yine de şükür mü edersiniz yoksa eski fotoğraflarınıza bakıp ağlar mısınız? Ya da ne hissedersiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• eski fotolara bakıp salya sümük olur zırıl zırıl ağlarım. hemde ne ağlamak gözlerimden gelen yaşı sürekli su içerek karşılayamam. ağlama kaslarım yorulurda anca belki ozamanlarda ara verebilirim. şehre benim olduğum yerden sel basar. :D ne ağlması üzülmesi hayatta herşey var der yolumuza devam ederiz tabiki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu yüzden allah'a şükürler olsun ki çok güzel ya da çok yakışıklı değilim.

1|0
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum. eskiyi silerim. çirkin olursam. dahada çirkinleşirim. saçı 0a vururum. herneyse demesi kolay cevapsız gidiyorum. Bu durumda olanlara acil şifalar. ve kimse düşmesin

1|0
    0|0
    • öyle büyük bir hasar yok sadece eskisine göre daha kötü durumdasınız çirkin değil ama eskisi gibi çok güzel de değil

• Olsun yine bir düşüş söz konusu. insan olduğuyla yetinemiyor. küçük görme bunu

• küçük görmüyorum zaten berbat bir şey

• kurtulduğuma şükrederim kazadan. sanki şu anki tipimle süper ilişkilerim oldu :p tipten bir hayır gelmiyor

0|1
    0|0
  • sıvılcelendın mı yoksa .s

0|0
    0|0
    • ben sağlamım çok şükür zaten öyle bir şey değil yani doğal görünüyorsun yine

• s*ktır et guzelsen bana guzel ol yeter baskalarına cırkın dıyen bı sevgılın varsa gerısını bosve..

• Damdan atlarım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...