UEFA nın verdiği yürütmeyi durdurma kararı..

FENERBAHÇE ve BEŞİKTAŞ için CAS ın verdiği yürütmeyi durdurma kararını nasıl yorumluyorsunuz

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• UEFA Beşiktaş ve Fener'in CAS'ta haklı çıkması durumunda ödeyeceği tazminattan korktuğu için böyle bir karar aldı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hak yerini buldu

0|2
    0|0
  • Bence böylesi çok daha iyi oldu

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum,göreceğiz..

0|1
    0|0
  • Karar ertelendi .. Bi değişiklik olcağını sanmıyorum olumsuz yanıt alıcaksınız tekrar ..

Hayırlısı tabi ..

1|0
    0|1
  • haksız

0|0
    0|0
  • cas cıs yapar sonra merak etmeyin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• şuan için sadece ertelendi,umarım hayırlısı olur ve haklı ile haksız birbirinden ayırt edilir

0|0
    0|0
  • fener 1 yıl daha keybecedek farkında değil

1. turun geçecek sonra karar verilecek 2 yıl ceza

ceza gelecke yıldan başıycak ve 2 yıl yoklar

0|1
    0|0
  • umutlananlar var, canlarım benim <3

fazla cas'mamak lazım diye düşünüyorum. şike yaptıysan, prim verdiysen cezasını çekeceksin arkadaş. darısı demirören ve fenerasyonunun başına.

0|0
    0|2
  • Neye seviniyor bunlar? Fb ve bjk nin şimdilik şampiyonlar/avrupa ligine alınmaları nihai karar değil. Yine heveslenip timsah yürüyüşüne başlamayın. Değişen tek şey cezanin bir ileri tarihe ertelenmesi ve fb/bjk nin oynayacağı bir kaç eleme maçında boş yere yorulacak olması. Boşuna tek eğlence demiyoruz size.

0|0
    0|2
  • bir tv programında yürütmeyi durdurma değil cezanın ertelendiğini söylüyordu, bir de yargılamanın hızlandırılmasından bahsediyordu, kuralardan önce yargılama bitirilecek falan deniyor ama bu takımlar için bu da bir gelişme

0|1
    0|0
  • Çok doğru bir karar...

0|1
    0|0
  • Hak yerini buldu. Ölümüne Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • beşiktaş ıcınde erteleme çıktımı hocam

0|0
    0|0
  • kesin karar değil ama kesin karar öncesi ara karar gibi birşey. sonuç olumsuz olmayacak 1 yıla düşürülecek

0|0
    0|0
  • hayırlıı

0|0
    0|0
  • haklı bir karar ortada kanıtlanmış birşey yok CAS iyi yaptı

0|0
    0|0
  • uefa sadece CAS gevşetici ilaç vevdi feneve

0|0
    0|1
  • ben hala gidiceğini düşünmüyorum