En yakın samimi karşı cins kız ya da erkek arkadaşınızla en büyük samimiyetiniz nedir nereye kadar gider ?

En yakın karşı cins kız ya da erkek arkadaşınızla en büyük samimiyetiniz nedir nereye kadar gider samimiyetiniz, cümleleriniz? Cinsel içerikli şakalar yapar mısınız? Yaptığını gördüğünüz sevgilinize karşı tavrınız, duygularınız ne olur?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• iki tarafında cıvıklığına bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• prezervatifsiz sevişmeye kadar, bazen oralla da bittği oldu

0|0
    1|0
  • Bir kız arkadaşım vardı işten. hertürlü cinsel şeyi konuşurduk. kıza yapmayı ben öğrettim. herneyse nekadar samimi olsan bile belli bir seviyeyi geçerse hakarette daha konuşmam. onlada konuşmuyorum. onun dışında benim sevgilim karşı cinsle böyle konuşursa onunda taaa neyse.

0|0
    0|0
  • sacına dokunup kankam ya derim.en yakın arkadaşa ters mi bakıcaz sapıtmadık daha hastlıklısınız siz yaa

0|0
    0|0
  • heryere gidebilir daha gittiğini görmedim ama

0|0
    0|0
  • karsimdaki insana bagli bir durum. en samimi oldugum karsi cinsle cinsel anlamda konusmadim. ama diger bazi arkadaslarimla konustugum oldu

0|0
    0|0
  • Arada gülünç şeyler söyleriz ama öyle cinsel ya da sulu şeyler kesinlikle konuşmayız.

0|0
    0|0
  • Zorunlu kalmadıkça yan yana yatmam mesela.Zorunda kalsam da sırtımı döner iki büklüm yatarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarımla yaparız :D sevgilimle yapsak işin sonu hoş olmaz :D

0|0
    0|0
  • Vallahi ben arkadaşlarımla sonuna kadar samimi olan biriyim.Boynuma sarılanları bilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...