Tt net i kapattırıp wın almak istiyorum..

fakat kota çabuk doluyor felan dendi.. hangi wın en iyisi? wın kullananlar memnun mu? kontörlü wın olayı varmış o nasıl oluyor?

Güncellemeler:
şimdilik vazgeçirdiniz beni gardaşlar..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne amaçla kullanacağın önemli. Vınnn'ı acil işlerin, internete sörf yapmak için kullanırsan iyi güzel, yoksa ben film indireceğim, film izleyeceğim, saatlerce youtube'a video klip izleyeceğim falan dersen ihtiyacına cevap vermez, 3-5 güne kalmaz kotan biter.

5 GB kotalı için 34 tl ödüyorum aylık sabit. Ama 1 GB kotalı olanları varmış 10 küsür tl mi ne, ona geçeceğim sanırım, pek kullanmıyorum çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• wınnı kapadın ttnet aldık biz de .. :) gercekten memnun degildik. Sınırsızdı Vınn'ımız ama 8gb'ı gecince yavaslıyodu. egerki aktif bir kullanıcıyım diyosan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Bi ara kullanmıştım ben memnun kalmadım ttnetle mutluyum.

0|0
    0|0
    • Ben hiç memnun değilim, 60 tl sınırsız aboneliğe arada bir 90 tl fatura kesiyorlar, tahhüt süresi bitsin kapatıcam.

• Ben de sınırsız kullanıyorum faturanın gelmesi gerekenden fazla geldiğini görmedim hiç.

• Turkcell vın kullanıyorum Memnunum. ama sınırsız ol kafan rahat olsun uğraşma vınla

0|0
    0|0
  • kota çabuk doluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Wınn çok kullanışsız yaa. Kllanışsız demiyim de sadece e-postayla işi olanlar için bir de küçük boyuttaki veri alışverişi yapanlar için iyi yoksa öbür türlü hiç bir şekilde ihtiyaç görmüyor. Çalıştığım iş yerinde şirket bana almıştı 4 Gblık. dediğim gibi pek kullanışlı değil.

0|0
    0|0
  • yagmurdan kaçarken doluya tutuluyum diyorsun =)

0|0
    0|0
  • eğer şuan sınırsız bir internet kullanıyorsan . sakın vın olayına girme . ben mecburiyettenşu ankullanıorum . kafayı yersin . benim gibi =) internette sınırlama can sıkan bişey . Ama en iyisini soruosan turkcell derim .

0|0
    0|0
  • Aman abi sakın ha sakın wın gibi saçma bir olay içine girme.

0|0
    0|0
    • İnterneti gezinme amaçlı kullanıcaksan sözüm yok fakat yoğun işler indirmeler filmler diziler için kullanıcaksan her ay anlaştığın fiyatın ya da ödediğin bedelin katını ödersin.

• internetten film dowload falan yapmıyorsan geç.

0|0
    0|0
  • Bence hiç girme ttnet daha iyi

0|0
    0|0
  • Bazı noktalardan çekmiyor ama çok katlı yerlerde ya da basık olan yerlerde

0|0
    0|0
  • gelen gideni aratır diye bir söz var bilir misin?

0|0
    0|0
  • ttnet kapatılıp wın alanların hepsi sövüp geri dönüyor

0|0
    0|0
  • hayatının en büyük hatası olur :) bize yakın turkcell vericisi olduğu halde çekmiyor cıldırtıyor

0|0
    0|0
  • ttnet wifi çekiyor mu evden

0|0
    0|0
  • Avea jet 5gb daha ucuz, türkcell wının yarı fiyatı.

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaş avea vın kullanıo gayette memnun hızı felan iyi

0|0
    0|0
  • Sakın bulaşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...