Mesaj sendromları ilişkilere zarar verebilir mi ?

selam . Bayan arkadaşlar

günde maxinum kaç mesaj atarsınız ?

erkek arkadaşınızdan mesaj gelmeden kaç gün dayanabilirsiniz ?

Mesaj atmayan bir erkekle evlenir misini?

Bİr arkadaşınıza mesaj attınız o sizi telefonla arayıp konuşmak istedi ne yaparsınız ?

Bİr arkadaşınıza mesaj attınız o size mesaj atmadı ne düşünürsünüz ?

( Not :)) istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz ? en iyi cevapa yıldızlı pekiyi vereceğim . ) :))

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• -- günde en fazla 5-7 tane mesaj atarsam atarım.

-- erkek arkadaşımdan mesaj gelmeden günlerce dayanamam başına bir iş geldiğini düşünüp endişeleneceğim için ulaşmaya çalışırım bir an önce.

-- mesaj atmayan bir erkekle evlenirim tabi mesaj yerine aramayı tercih ediyorsa. iletişim kurulmadan evlenilmez nihayetinde.

-- arkadaşıma mesaj attığımda o bana telefonda arayıp geri dönüş yapıyorsa olumsuz bir şey düşünmem tam tersi daha iyi araması.

-- arkadaşıma mesaj attığımda o bana geri dönüş yapmadıysa kontorunun olmadığını ya da musait olmadığını düşünürüm eğer hiçbiri değilse başına bir şey geldiğini düşünürüm. olumsuz durumlarda konuyu kendime çekmem çünkü ben ne yaptığımı biliyorum zaten. insanlar neden bu tür konularda olumsuz düşünüp kendilerine çeviriyor biliyormusun acaba ben bir şey yaptımda ondanmı cevap vermiyor şöylemi oldu böylemi oldu kırıldımı diye düşünüp beyiinlerinin etini yiyorlar ne gerek var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1) Karşımdaki ne kadar atarsa o kadar atarım.. Zorlama yok.. :)
    2) Çok dayanmışlığım vardır.. Mesaj atacağıma ararım ben :)
    3) Evlenirim. HErşey mesaj değil ki :)
    4) Memnuniyetle kabul ederim.. Neden etmeyeyim. Tabi müsaitsem. Değilsem mesaj atar arkadaşıma mesaj atar uygun olduğum zaman (tl durumuma göre ) aramasını ya da arayabileceğimi söylerim.
    5) İlk etapta işi vardır müsait değildir diye düşünürüm. Zaman geçer de atmazsa Merak eder ararım :)

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kişiye bağlı ama çok atarım..

Erkek arkadaşım, sevgilimse, zaten sevdiğim için çıkıyorumdur o zaman fazla dayanamam sanırım.. Ama kalbimi kırdıysa sonuna kadar zıtlaşırım ve dayanırım.

Mesaj atması beni önemseme göstergesinin bir parçası olduğu için, atması lazım. evlenmem arkadaş banane :)) :P

Genelde telefonları açmam telefonda konuşmaktan nefret ederim çünkü :)

Bitti galiba :))

0|0
    0|0
  • yaaa sevgilime heran mesaj atan biri değilim açıkçası karşımdakininde öyle olmasını pek istemem ne öyle ya bir süre sonra boğar her sanıyemden haberı olması elbette gün içinde mesajlaşmakta lazım ama yok 3 dk ıcınde nıe cevap vermedın gbısınden ne trip cekerip ne atarm arkadas yapmayın bnu kendınızede sevgılınızede yazık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• edebiyat profesörü değiliz ki her şeyimizi messajla anlatalım. Ben mesaj yazmanktan nefret eden biriyim. Direk mesaja cevap olarak arar konusurum

0|0
    0|0
  • Günde 100-200 tane atardım :(

0|0
    0|0
  • Mesaj çok gereksiz. artık öyle bir duruma geldim ki. eskiden günde 6-7 kişiyle anlık konuşuyordum. artık sms almicağımı söyledim. 4-5 ay oldu 1 kişiye anca indi. hala cevap vermiyorum ama yazyıor. 1 insanda utanma olur. herneyse oda bıkar yakında. onun dışında soruna gelecek olursak. eski sevgilimle günde 140 mesaj atıyordum oda o civar yani 280 mesaj.

0|0
    0|0
Yükleniyor...