Karşınızdaki insanın kafa denginiz olup olmadığını anlamak için hangi soruları sorarsınız?

bu kişiye arkadaş gözüyle de bakacak olabilirsiniz sevgili gözüyle de her ikisini de düşünebilirsiniz.

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle kendi ilgi alanın hakkında muhabbet açarsın. ona göre bilgisini ya da ilgisini sınarsın. ya da mesela senin özelliklerine ya da senin düşüncelerine sahip başka biri varmış gibi o kişi hakkında yorumlar yaparsın. onun vereceği cevaba göre ise onun kafa dengin olduğunu anlarsın. bu sadece sorunun başlığına olan yorumum. Ama sorunun içeriğine bakacak olursak ne olursa olsun önce arkadaş olarak bakarsın. direkt sevgili olarak bakarsan daha sonra pişman olabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhabbetinden anlaşılır. Akıyorsa aynı frekanstayızdır, tutuksak hadi bye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• eskileri açarsan yani eskilerden kastım eskiden yok şu böyleydi filan falan şimdi böyle filan falan :D eğer o noktaya geleblrsen yani sende katılırsan kafa dengi olunabilio O o .. :D

1|0
    0|0
  • genelde sohbet gozuyle hayata dair genel muhabbet üzerine sorularım olur eger kı kafa dengı anlaşıyoruz daha kişisel sorular baktın ruh ıkızı huylarımızdan dusuncemızden vs baktın kı evlenılecek kız ıstekler uzerınden sorular bır daha baktım kı bu kız kesınlıkle kaçırılacak kız degıl ekrandan farzet kı elımı uzattım benımle evlenır mısın dıye sorarım ? sonrası malum ver elını parıs amsterdam kopenhang sındeny,şırnak,

1|0
    0|0
  • Soru sormakla öğrenilmiyor malesef bazı şeyleri yaşamak gerek. İnsan zaman içinde olaylara verdiği tepkilerle yaptıklarıyla anlaşılıyor.

2|0
    1|0
  • Benim ilgi alanlarımı kısmen yakınından geçmesi ya da tamamını yapması benim için yeterlidir.

1|0
    0|0
  • Bir anda anlaşılmaz ki o zamanla anlarsın ve kanka olmaya başlarsınız

1|0
    0|0
  • Kafa dengimi bulmam olası değil.

Maalesef ki dengimi bulamadan ömrümü geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kaç soruyla değil zamanla olacak bir şey o, olayları verdiğiniz tepkiler önemli

1|0
    0|0
  • kimse soru sormuyormuş lan meğer.

1|0
    0|0
  • sorgulayan adamı hiç sevmem

1|0
    0|0
  • fazla soru sormam, cevapları sormadan peşin alırım

1|0
    0|0
  • ayak fetişizmine karşı ne düşündüğünü :)

0|0
    0|0
  • Kafa dengi misin ? diye sorarım

0|0
    0|0
  • Kafa dengin olması için seninle aynı hayatı paylaşmış olması lazım...

0|0
    0|0
  • yaptığı muhabbetten belli oluyo zaten bişey sormaya gerek kalmıyo

0|0
    0|0
  • soru sormam muhabbetinden anlarım

0|0
    0|0
  • Benim kafa dengim yok burda müzisyen yok dilimden anlamazlar:)

0|0
    0|0
  • ateşli biri olup olmadığını sorarım :DD tamam vurmayın ahöahööö

0|0
    0|1
  • kafa dengimiz olup olmadığını sorabiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Genelde onun sorduğu sorulara bakarım.

1|0
    0|1
  • soru sormam kendimi soru sormak için kısıtlıosam bile o kişi kafa dengm değildir. benm kafa dengm olanla sohbet uzar gider saçma salak ve komik olur :D gerisiyle mecburi bir konuşma gibi daralırım

2|0
    0|0
  • soru sormam o da sormazsa kafa dengidir.

2|1
    0|0
    • yeminle ağzımdan aldın :))

• erkan yolaç da gelsin, soru sorulduğunda İzmir marşıyla uğurlasın kafa olmayanı.

yok böyle bir mantık

• Sovyet biraz büyürsen anlarsın sorularla tanınmaz insanoğlu yavrucak yaptıklarına bakılır.

• Konuşurken anlarım ben soruya gerek kalmadan...

1|0
    0|0
  • SORMAK BAŞLATMAK DEMEKTİR.

1|0
    0|0
  • Soru sormama gerek yok ..Yani genel konularda konuşurken bile anlarım ..Konuşma tarzı , mimikleri bir insanı çok kolay ele verebilir ..

Ama illa ki bişi sor dersen siyasi görüşünü sorarım ilk etapta ..Bu benim için çok önemlidir..

1|0
    0|0
  • konuşma tarzından anlaşılır..ilerleyen zamanlarda da fikirlerinizin uyup uymadığı anlaşılır

1|0
    0|0
  • Soru sormam, onunsorduklarindan bir seyler cikartmaya calisirim

1|0
    0|0
  • Sormama gerek kalmaz muhabbeti belli eder konuşma tarzı filan :)

0|0
    0|0
  • Belli bir soru sormama zaten kafa dengiyse konuşmalarından anlaşılır

0|0
    0|0
  • 7x8 düşünüp söylüyorsa benim kafamdan onunki de

0|0
    0|0
  • Konuşmasından anlaşılır:)

0|0
    0|0
  • Soru sormam konuşmaları belli eder.

0|0
    0|0
  • P.nisine/V.jinana piercing yaptırmayı düsündün mü?

0|0
    0|0
  • Bir insanı kafa dengi oldugunu anlamak istiyorsan verdiği vevaplardan değil sorduğu sorulardan anlarsın..

0|0
    0|0
  • konuşmalarına dikkat ederim

1|0
    0|0
  • hobilerini sorarım

1|0
    0|0
Yükleniyor...