Orgaz.m mı Romantizm mi ?

Gerçektende bu kadanlardaki romantizm merakı nedir böyle bir türlü anlam veremiyordum geçen gün okuduğum bir söz söz vardı

Türk kadınlarının romantizme bu kadar düşkün olmalarının en büyük nedeni orga.zmın ne demek olduğunu bilmemeleridir.

Charles Bukoski

Sizcede bundan dolayımıdır romantizm merakı ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Bayan olduğumuz için yapımız gereği daha nariniz ve daha duygusalız.Haliyle romantizm de hayatımızın olmazsa olmazı.Romantizmle cinselliği bir arada görmeyi sevmiyorum ve cinselliği romantik bir şekilde yaşadığını söyleyenlere inanmıyorum.O an kadın belki duygusal bir şeyler hisseder ama erkek sadece işini bitirip rahatlamanın derdindedir gibi geliyor bana.Böyle olunca da bayanlar duygusal ağırlıklı şeylere yöneliyor ve cinsellikten uzaklaşıyor.Yani her şeyin sebebi erkeğin köprüyü geçene kadar kendini romantik,duygusal biriymiş gibi göstermesi köprüyü geçtikten sonra da o eski halinden eser kalmaması.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Siz yerden göğe haklısınız gençadamlar..Kızlar boşuna çabalıyor genç ve romantik erkek için:)

Çünkü bu bir öncelikler meselesi.Zira genç erkeğe önce seks sonra romantizm ve aşk demek, yüksek hormonlarının ve yüksek enerjisinin bir nevi, emridir. Ve bu doğrultuda önce sadece seks zevkini tatmalıdır.

Bu yüzden de hep erken evlenmeyin derim erkeklere.neyse bu ayrı konu:)

Geçenlerde bir yazıda okudum; erkeklerin en romantik olduğu yaş 53 müş..Bu araştırma da bir konuyu atlamışlar onu da ben söyleyeyim;

Genç erkek sağlıklı bir cinselliği yaşabilmişse ( yani mastı az- canlısı çok) 30 lu yaşlarında hatta biraz erken, hem romantik hem de seksi! bir aşık olma kıvamına rahatlıkla gelir.

O 40 lı yaşlarında hala seks seks diye bodozlama hatuna atlayan naromantik kalaslar, yaşaması gereken çağında karşılıklı seks doyumunu yaşayamamış şanssızlardır.Bu levelı atlayamadıklarından 2 üst levele a geçip artı romantizm silahını oyuna ekleyemezler.

Aslında bu kadınlar içinde geçerlidir.

Bknz: erken yaşta evlenip yıllarca mutsuz bir cinsellikle zevki tanımadan evli kalıp sonradan bir şekilde boşa çıkınca etrafa azgın kadın modunda saldıran naromantik gözüdönük kadınlar:) + hiç evlenmemiş geçginkızlar..

Sonuç olarak her şeyin bir yaşı ve yaşanma zamanı vardır.Buna uygun yaşamak şanstır , güzeldir veee

Seks + Romantizm = Ciğeri patlatan yüksek irtifa gibi eşsizdir!

Sonuç: Siz seksi sağlıklı yaşarsanız beyler ortaya çıkan romantik ve seksi aşıklar sayısı biran önce artar ve kadınların bu sorunu çözülür.

2|1
    0|0
  • ya valla burda yazılanları okudukça cidden ben kadın mıyım diye bir kendime bakıyorum ya. çünkü ben mesela romantizmi sevmem. cidden sevmem. sevemiyorum. yapmacık geliyor bana .hele birisi bana şiirler okursa şarkılar tüttürürse gülmekten yerlere yatıyorum :)) valla öyle olan insanlardan çok özür dilerim ama elimde değil ben sevemiyorum komik geliyo. abest geliyo gözüme.bana odun olcak. karizmatik olcak. biraz maço olcak ama abartmicak. benim profilimdeki erkek biraz sert olacak.

0|1
    0|0
    • ben de hep merak ederdim , eşlerini döven ,aldatan ,bu öküzlerle kimler evleniyor diye...

• ne alakası var yahu. benim babam mesela sert bir erkek ama anneme bir kere elini dahi kaldırmadı. ve çevremde de tanıdığım böyle insanlar var. çocuklar duymasındaki haluk gibi işte.

• kesinlikle doğru türk kadınları cinsellikle ilgili hiç birsey bilmiyorlar çünkü toplumdan damga yemekten korkuyorlar

0|1
    1|0
  • romantizmden nefret ederm ya :DDD ve sansıma cıktıgınm her erkek romantik di :D

0|0
    0|0
  • romantizmin çoğu kadın için özenti olarak görüyorum.orgazmı ise evet çoğu bilmez,bilmek için de çaba sarf etmezler.

0|0
    1|0
  • Origami.

1|0
    0|0
  • ikisi birlikte enfes oluyor :D

0|1
    0|0
  • organizm.

0|0
    0|0
  • romantik olmayı sevmiyorum tamam tabiki yeri ve zamanı gelindiğinde olunmalı ama 7/24 mumlarla çiçeklerle güzel aşk sözleriyle gezemem ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek dediğin şampanya şişesi gibidir patlar gider ... kadın dediğin süt gibidir ısıtması kaynatması maharet ister

0|1
    0|0
  • Cinsellik artık orgazm mafyasının elinde ondan bu merak :/

1|0
    0|0
  • bukowski türk kadınları için söz mü söylemiş :D:D:D

ya bir gidin arkdaş

0|0
    0|0
    • Söz söylemiş mi söylememiş mi bilemem ama adamın adını yanlış yazmışım :D

• sevişmek çocuk yapmaktan başka ne işe yarar ki zaten :((

0|0