Ya arkadaşlar bunu yüzünüze söylemek istemezdim ama sanırım çoğunuzdan daha iyi ve daha zeki biriyim :)

"Ee, ne yani?" diyecek arkadaşlarımın sessiz kalmamalarını rica ediyorum.Yukarıdaki cümlenin ardından neler düşündüğünüzü veya neler hissettiğinizi tüm açık kalpliliğinizle ve hiç sansürlemeden paylaşabilir misiniz?

Güncellemeler:
Merak etmeyin, belki de çoğunuzdan değil pek azınızdan daha iyi ve daha zekiyimdir :) Telaşlanmayın hemen. Zaten benim yaşım da sizden büyük, taze ergen çıkmalarıyla mı kıyaslayacağım kendimi :) Dürüst cevaplarınız için teşekkür ederim.

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• AllaH o zekiliğinle doqru yola varmanı saqlasın ne dıyelım .

0|0
    0|1
  • 1|2
    0|0
  • Ne güzel ne mutlu sana o halde :)

0|0
    0|0
  • bu senin kişisel düşüncen herkes kendini zeki ya da güzel sanabilir önemli olan karşındakinin seninle ilgili ne düşündüğü sonuçta sen subjektif bakış açısıyla söylüyorsun

1|0
    0|0
  • Bravo...

0|0
    0|0
  • gel bir de dötüme konuş

2|0
    0|0
  • kendi görüşün tabiki saygı duyalım.

0|0
    0|0
  • Eyvallah derim.

0|0
    0|0
  • Oha for o zaman.

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • amaaaaaaaaaaaaaaan

0|0
    0|0
  • Sana göre öylesin . Peki ya bana göre?

0|0
    0|0
  • Asıl marifet, bunlara ek olarak daha mütevazi de olabilmek :P

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• aşkolsun kanka sen bize kötüsünüz salaksınız mı demek istiyorsun ?

biz de pclerimizi açabildik, siteye giriş yaptık gerektiğinde soru sorduk / cevapladık biz de iyiyiz biz de zekiyiz :((((

2|1
    0|0
  • Söylemene gerek yoktu biliyorduk

0|1
    0|0
  • Vay kubuz vay dedim içimden, yazının devamında bunu abartsaydın dalga geçen bir cevap verirdim.

0|1
    0|0
  • Eğer öyle olsaydın böyle bir şey söyleyecek kadar gerizekalı olmazdın...Gerçi bende çok zeki değilim galiba cevap yazmamalıydım...

0|1
    0|0
  • Bi kaç kişiyle ortak bir soruda tartışmıştık, onun olduğunu düşünüp '' Aha ekşın gene başlıyo '' diye düşünüp heyecanlanmıştım ama çıka çıka sen çıktın :A

0|0
    0|0
  • bırrava ..

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum seni...

0|0
    0|0
  • Doğrudur kardesim diyip geçerim oturup bunu mu tartıscaz:) İyidir iddialı olmak

0|0
    0|0
  • bi*git arkadaşım

0|0
    0|0
  • zekiliğine kaç örnek verebilir acaba diye düşündüm

0|0
    0|0
  • Ben sana zekanı geliştiremezsin demedim kullanamazsın dedim.. Ayrıca bülbülü altın kafese koymuşlar neresi lan bura demiş.. Ama bunlar başka yerin konusu..

0|0
    0|0
  • tapıyoruz reyiz cCc

0|0
    0|0
  • aptallıklrı sıralayacaksın sandım ya da geyik yapıcan sandım da yanıldım

0|0
    0|0
  • zekanı bilemem yargılamam da ama böyle bir soru açtığına göre mazoşistsin :)

0|0
    0|0
  • Geçen yine atomu parçalıyorum...

3|0
    0|0
  • ahhahah benden daha komiksin kesin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...